Kniha Trénink je v hlavě je pokračování první Šustovy knihy Trénink je rozhovor. Doplňuje další nové informace, učí čtenáře přemýšlet jako trenér zvířat, aby se nesoustředili jen na svého psa, ale na všechno, co se kolem tréninku děje a má to vliv na chování a učení zvířete.

Počet
399
done Dostupnost: 2-3 týdny

Kniha Trénink je v hlavě - František Šusta Skvělá cena!!! Cena, koupit psí knihovna v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Známý etolog a trenér zvířat RNDr. František Šusta, PhD. se ve své nové knize vrací k tématu Jak se zvířata učí. V publikaci Trénink je v hlavě najdete spoustu nových informací, které doplňují a rozvíjejí to, co bylo řečeno v jeho první úspěšné knize Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct.
 
Konkrétně se ve své knize dotýká těchto témat:
  •  různé druhy učení a na které z nich se můžeme kdy spolehnout
  •  chování je jen malá část celku, který lze měnit na mnoha úrovních
  •  změnit zaběhnutou cestu znamená nabídnout jinou
  •  mnoho nových souvislostí kolem stresu při práci
  •  vnímání prostoru a jak s ním pracovat při tréninku
  •  otázka "rovnováhy v tréninku" a jak ji udržet
  •  drobnosti v tréninku, které ale mohou při podcenění vyvolat zásadní změny
  •  grafy, tabulky, záznamy  – o tom, co všechno už dnes umíme spočítat a předvídat a otázka, zda jednou spočítáme opravdu všechno
Důležitou částí knihy jsou i příklady z praxe (či fantazie autora), na nichž si čtenáři mohou vyzkoušet roli trenéra, který má za úkol dané situace vyřešit. Aby se čtenáři naučili myslet jako trenér zvířat, je tato část koncipována tak, aby došli ke svému řešení samostatně. Své postupy pak mohou srovnat s tím, jak by na to šel sám autor.
 
Autor: František Šusta
Počet stran: 244
Pevná vazba velikost: 165 x 235 cm
ISBN: 978-80-7428-292-8

Parametry:

Kniha Trénink je v hlavě - František Šusta
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Nakladatelství Plot
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0