Konzerva Meri Cat Deluxe králičí svalovina bez kosti 400 g Skvělá cena!!!

Nadílka v podobě jemného králičího masa ve vlastní šťávě! Meri je dobrůtka, kterou můžete dopřát každé kočce i kotěti - králičí maso je dietní, velmi chutné a hypoalergenní. Tak honem, Meri s králíkem je limitovaná edice!

168
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Konzerva Meri Cat Deluxe králičí svalovina bez kosti 400 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit konzervy pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Meri Deluxe obsahuje maso z těch nejchutnějších králíků. Je bez kostí i vnitřností. Obsahuje maso z kategorie určené pro lidskou spotřebu. Vše bylo zpracováno s láskou a konzerva byla naplněna ručně. Zkrátka perfektní nadílka, jak se patří! Složení: 100 % králičí svalovina
 
Jakostní znaky:
hrubý protein 16 %, hrubý tuk 11 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 70 %, vysoký přirozený obsah vitamínů (A,E,D) a aminokyselin (lysin,methionín, cystín)
 

Parametry:

Konzerva Meri Cat Deluxe králičí svalovina bez kosti 400 g
Určení hypoalergenní; bezobilné; běžná aktivita
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka Falco
Stáří kočky dospělá kočka
Kvalita holistické
Falco

Komentáře 0