Kořen Driftwood Bulk L Skvělá cena!!!

Driftwood, známé také jako plavené dřevo, je nádherná přírodní dekorace do akvárií a terárií. Každý kus je originál. Dokonalý prvek pro vytvoření věrného přírodního prostředí jak pro rybky tak pro terarijní zvířata. Vhodné i pro paludária.

434
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kořen Driftwood Bulk L Skvělá cena!!!. Cena, koupit dekorace do akvária v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Driftwood je přírodní materiál, tvrdé dřevo. Nejoblíbenější je mezi akvaristy, kdy se používá k dekorování dna a vytváření rozměrných seskupení větví a různých kusů dřeva.  Před vložením do akvária doporučujeme nechat 6 týdnů v samostatné nádobě s vodou. Dřevo pouští charakteristické hnědé barvivo. Není toxické pro ryby, ale barví vodu akvária. Vodu v nádobě měňte tak dlouho, dokud nebude zůstávat čistá. Až nyní bude vhodné Driftwood vložit do akvária.
 
Velikost a tvar se liší u každého kusu - jedná se o přírodní produkt.  Velikost:  35 - 55 cm (dle aktuální skladové zásoby) 
 
 

Parametry:

Kořen Driftwood Bulk L
Druh dekorace rostliny
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Driftwood
Driftwood

Komentáře 0