Driftwood, známé také jako plavené dřevo, je nádherná přírodní dekorace do akvárií a terárií. Každý kus je originál. Dokonalý prvek pro vytvoření věrného přírodního prostředí jak pro rybky tak pro terarijní zvířata. Vhodné i pro paludária.

Počet
179
done Skladem Odešleme 18.01.2021

 • +79
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Kořen DriftWood Bulk M Skvělá cena!!! Cena, koupit dekorace do akvária v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Driftwood je přírodní materiál, tvrdé dřevo. Nejoblíbenější je mezi akvaristy, kdy se používá k dekorování dna a vytváření rozměrných seskupení větví a různých kusů dřeva.  Před vložením do akvária doporučujeme nechat 6 týdnů v samostatné nádobě s vodou. Dřevo pouští charakteristické hnědé barvivo. Není toxické pro ryby, ale barví vodu akvária. Vodu v nádobě měňte tak dlouho, dokud nebude zůstávat čistá. Až nyní bude vhodné Driftwood vložit do akvária.
 
Velikost a tvar se liší u každého kusu - jedná se o přírodní produkt.  Velikost: 29 - 36 cm (dle aktuální skladové zásoby) 
 
 

Parametry:

Kořen DriftWood Bulk M
Druh dekorace rostliny
Velikost balení 400 ÷ 900 g
Značka Driftwood
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0