Kožený obojek třpytivý Milk&Pepper titanový 2 x 40 cm (POŠKOZENÝ OBAL) Skvělá cena!!!

Luxusní kožený obojek se třpytivým povrchem od francouzské návrhářské skupiny Milk&Pepper. Dodá pejskovi jedinečný komfort a jedinečný pocit vyjímečnosti. Je měkký, odolný, pevný ale také ohebný. Kožené obojky jsou trvalé a stále krásné. Tento obojek je bez obalu s takřka neznatelným opotřebením.

506
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kožený obojek třpytivý Milk&Pepper titanový 2 x 40 cm (POŠKOZENÝ OBAL) Skvělá cena!!!. Cena, koupit obojky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Sleva 30% Tento obojek je bez obalu s takřka neznatelným opotřebením.
 
Luxusní kožený obojek se třpytivým povrchem od francouzské návrhářské skupiny Milk&Pepper. Dodá pejskovi jedinečný komfort a jedinečný pocit vyjímečnosti. Je měkký, odolný, pevný ale také ohebný. Kožené obojky jsou trvalé a stále krásné.
Kovové zapínání a pevné prošití zajistí obojku dlouhou životnost a vysokou pevnost, podšití po celé délce zajistí stálý komfort při nošení. 
 
Velikost obojku: 2 x 40 cm, vhodné pro obvod krku 30-35 cm

Parametry:

Kožený obojek třpytivý Milk&Pepper titanový 2 x 40 cm (POŠKOZENÝ OBAL)
Barva černá, šedá
Typ obojku kožený
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Velikost psa střední
Značka Milk&Pepper
Milk&Pepper

Komentáře 0