Kurgo bezpečnostní autopás pro psa modrý Skvělá cena!!!

Pevný bezpečnostní pás Kurgo pro psy. Díky pevné karabině se hodí i pro velké pejsky, délka je nastavitelná na 38-56 cm. Pás umožní pejskovi cestovat pohodlně na sedadle vozidla, aniž by musel být v přepravce.

337
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Kurgo bezpečnostní autopás pro psa modrý Skvělá cena!!!. Cena, koupit postroje do auta pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Jednoduše zatrhnete a jste připraven vyrazit na cesty s tímto snadno použitelným bezpečnostním autopásem. A můžete si užívat nerušenou jízdu. Bezpečnostní pás pro psa se připevní pomocí karabiny k postroji vašeho psa a pak se zaklikne do zásuvky bezpečnostního pásu na kterémkoliv sedadle vašeho auta. Bezpečnostní autopás pro psa můžete ponechat po celou dobu zakliknutý a usnadníte si tak život při každém dalším vstupu nebo odchodu psa z auta. Nyní můžete mít klidnou mysl,že vy a váš čtyřnohý přítel cestujete bezpečně a to jen díky tomuto jednoduchému řešení.
Pás doporučujeme používat pouze společně s postrojem. Neupínejte autopás na obojek!Délka:
38-56 cm 

Parametry:

Kurgo bezpečnostní autopás pro psa modrý
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Kurgo
Kurgo

Komentáře 0