Láhev na vodu H2O2 GO 350 ml červená Skvělá cena!!!

Praktická, stylová a odolná láhev na vodu. H2O2 GO je vyrobena z kvalitního hliníku a je opatřena univerzální miskou a pevnou kovovou karabinou. A přesto je překvapivě lehká. Mějte vodu pro sebe i chlupáče stále při sobě!

361
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Láhev na vodu H2O2 GO 350 ml červená Skvělá cena!!!. Cena, koupit cestovní misky a láhve pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Láhve na vodu H2O2GO jsou velice praktické, stylové a odolné láhve, které vám a vašemu psovi umožní mít vodu stále po ruce. Praktická miska je upevněna na spodku láhve, každý pes se z ní napije. Součástí láhve je také karabina, kterou můžete jednoduše přichytit například k batohu, tašce apod. Láhev se snadno vejde do batohu, cyklodržáku a dalších standardních držáků na láhve. H2O2GO vezměte s sebou na venčení, procházku, výlet, trénink i cestu autem. Vždy budete rádi, že ji s sebou máte.
H2O2GO jsou vyrobené z kvalitního hliníku a neobsahují žádné škodlivé látky (BPA free). Na láhvi nejsou žádné klouby nebo jiné součásti, které by se mohly porouchat. Předejděte zdravotním problémům z dehydrataci nebo pití kontaminované vody.
 
Objem: 350 ml 
 

Parametry:

Láhev na vodu H2O2 GO 350 ml červená
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka H2O2GO
H2O2GO

Komentáře 0