Levandulovo-mátový šampon Skvělá cena!!!

 • neobsahuje parabeny
405
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Levandulovo-mátový šampon Skvělá cena!!!. Cena, koupit šampony v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Šampon pro psy a kočky nejvyšší kvality.

Neobsahuje parabeny, EDTA a dráždivé parfémy. Testováno na lidech.

Levandulovo-mátový šampon od americké značky John Paul Pet (Paul Mitchell) čistí a jemně pečuje o srst psa, zatímco uklidňuje podrážděnou kůži a napomáhá při léčbě hotspotů (svědivých, začervenalých míst). Přírodní výtažky z levandule a máty zanechávají zdravou kůži a lesklou srst. Bez parabenů a EDTA.

Použití:

Vmasírujte do vlhké srsti. Zabraňte kontaktu s očima a ušima. Důkladně opláchněte čistou vodou. Vytřete ručníkem do sucha a podle potřeby prokartáčujte.

 1. NÁŠ TIP: Výrobky John Paul Pet od Paul Mitchell jsou dodávány v extra velkých baleních, které jsou i více než dvojnásobné v porovnání s většinou konkurenčních výrobků. Šampon je koncentrovaný, a tak vám vydží celou věčnost.
Objem
473 ml

Zkušenosti získané za desetiletí strávená v oblasti profesionální péče o vlasy a láska ke zvířatům stály za rozhodnutím Johna Paula DeJorii, spoluzakladatele luxusní vlasové kosmetiky Paul Mitchell určené k použití výhradně v profesionálních kadeřnických salónech, k vytvoření speciální řady pro čtyřnohé miláčky. Paul Mitchell byla první kosmetická společnost, která podepsala deklaraci o netestování na zvířatech PETA (People for the Ethnical Treatment of Animals). Kromě toho John Paul Pet podporuje několik dalších charitativních organizací.

Komentáře 1