LIKER tréninkový míček 5 cm Skvělá cena!!!

Liker je unikátní výcvikový míček pro psy. Plave, skvěle létá, je lehký a snadno se uchopuje. Materiál míčku je měkký a velmi odolný, umožní pejskovi se zakousnout aniž by byl poškozen.

99
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

LIKER tréninkový míček 5 cm Skvělá cena!!!. Cena, koupit hračky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Liker je vyroben z unikátního materiálu (ne pryžového), nepoškozuje zuby ani dásně psa. Je měkký, plave, dobře létá, snadno se uchopuje, je odolný a díky výrazné barvě jej vždy snadno najdete. Výhodou je i to, že míček plave téměř celý nad hladinouLehkost – míček je lehký a obratný. Snadno se hází a tím dolétne dále. Díky svému jedinečnému aerodynamickému tvaru při letu mírně změní dráhu letu. Bezpečnost – materiál není toxický, tím pádem si váš pes může s míčkem hrát celé hodiny a vy se nemusíte bát o jeho bezpečnost. Vyvinuto profesionálními cvičiteli psů.Hračka je určena ke hře pod dohledem, společně s majitelem, nikoli ke žvýkání a zabavení z nudy.
 
Průměr míčku: 5 cm
 

Parametry:

LIKER tréninkový míček 5 cm
Sport vodáctví
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa malý
Značka Collar
Typ hračky plovoucí
Collar

Komentáře 0