Marina Betta Kit EZ Care Blue 2,5 l Skvělá cena!!!

Chytré samočistící akvárium pro Betta rybku. Ideální na stůl a jako dekorace. Při doplnění čisté vody se nečistoty ze dna usadí ve sběrné nádobce. Tu stačí jednou za čas vyprázdnit. Moderní a nenáročné akvárko, jehož obsluhu zvládnou i malé děti.

301
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Marina Betta Kit EZ Care Blue 2,5 l Skvělá cena!!!. Cena, koupit akvária a skříňky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Berttárium Marina EZ Care je vybaveno jedinečnou samočistící funkcí. Stačí napustit nebo nalít (pomocí přiloženého kelímku) čistou vodu. Nečistoty, usazené na dně, se díky konstrukci dna bettária dostanou do sběrné nádobky v zadní části bettária. Indikátor vás upozorní, že je třeba sběrnou nádobu vyčistit. Díky této jedinečné čistící funkci bude péče o bettárium mnohem snazší, neboť není třeba měnit celý obsah akvária najednou. Zároveň není Betta rybka stresována vašimi zásahy. Vždy se ujistěte, že voda není studená nebo moc teplá. (24-27° C).
Kamínky a barevné pozadí je součástí balení akvária. Vyrobeno z plastu. 
 
Rozměry: 15,8 x 15,8 x 15,8 cm, objem 2,5 l 

Parametry:

Marina Betta Kit EZ Care Blue 2,5 l
Akvária a skříňky akvária
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka Hagen
Objem akvária do 30 l
Hagen

Komentáře 0