Marp Holistic Dog vanička Pure Wild Boar 100 g Skvělá cena!!!

Holistická masová vanička Marp Pure je stvořená pro psí labužníky. Je zcela přírodní, bez obilovin a aditiv. Masová delikatesa s obsahem masa a jater z divočáka. Díky svému složení je vanička vhodná pro psy každého věku včetně štěňat.

33
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Marp Holistic Dog vanička Pure Wild Boar 100 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit masové konzervy a kapsičky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Holistická masová vanička Marp Pure Wild Boar je stvořená pro psí labužníky. Je zcela přírodní, bez obilovin a aditiv. Obsahuje 70 % masa z divočáka a dále jen masový vývar a minerální látky. Díky svému složení je vanička vhodná pro psy každého věku včetně štěňat.
 
Maso z divočáka je jediným zdrojem bílkovin. Konzistence hrubé paštiky s většími kousky masa je chuťově velmi atraktivní.
 
Složení:
70%: Maso z divočáka, Játra z divočáka, Plíce z divočáka, 29% Vývar, 1% Minerály, 0,5%.
 
Doplňky:Vitamin D3  200 IE, monohydrát síranu zinečnatého 25 mg, monohydrát síranu manganatého 1,4 mg, bezvodý jodid vápenatý 0,75mg, pentahydrát síranu měďnatého 0,5 mg.
 
Deklarované jakostní znaky:Hrubá bílkovina 10,50 %, hrubý tuk 6,50 %, hrubý popel 2,3 %, hrubá vláknina 0,40 %, vlhkost 77 %.
 
Krmný návod:200g konzerva na každých 8 kg hmotnosti psa denně. Štěňata a kojící feny mohou potřebovat 2-3x větší porci.

Parametry:

Marp Holistic Dog vanička Pure Wild Boar 100 g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Marp
Stáří psa štěně; senior; dospělý pes
Velikost psa malý; střední; velký
Určení běžná aktivita
Kvalita holistické
Marp

Komentáře 0