Miska Duo

 •  Vyrobeno v Česku
 •  Ruční výroba
 •  Vysoká kvalita
Velikost:
Barva:
Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
Dostupný (Česká republika)
1 499
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku

Miska Duo Skvělá cena!!! Cena, koupit misky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Vyrobeno v Česku

Vyvýšená miska pro psy s podstavcem.
Ruční výroba v České republice.

Takhle má vypadat psí bar! Misky na dřevěných stojanech od české značky Zen Dog jsou nejen krásné, ale především praktické. Dvě nerezové misky jsou umístěné na podstavci, který vašemu psovi poskytuje komfort, zatímco si vychutnává svojí oblíbenou večeři. Vysoká miska také předchází hltání jídla. Podstavce vyrábí truhlář v pražské manufaktuře ze speciálních dřevěných desek, které ohýbá do výsledného tvaru a následně lakuje pro jejich odolnost a snadnou údržbu.

Vybírejte ze tří standardních velikostí nebo zvolte velikost L2 pro velké a vysoké psy. Podstavce jsou vybaveny podložkami proti klouzání. Nerezové misky jsou součástí balení.

 Velikosti

 • S:
  šířka 43 cm,
  hloubka 18 cm,
  výška 10 cm,
  průměr misky 13 cm,
  objem misky 0,38 l.
 • M:
  šířka 57 cm,
  hloubka 21 cm, výška 15 cm,
  průměr misky 16 cm,
  objem misky 0,78 l.
 • L:
  šířka 74 cm,
  hloubka 26 cm,
  výška 25 cm,
  průměr misky 21 cm,
  objem misky 1,55 l.
 • L2:
  šířka 74 cm,
  hloubka 26 cm,
  výška 31 cm,
  průměr misky 21 cm,
  objem misky 1,55 l.

Použitý materiál

 • Ohýbatelná dřevovláknitá deska
 • Nezávadná voděodolná barva
 • Bezbarvý voděodolný lak

I výrobky pro čtyřnohé mazlíky mohou vašemu domovu dodat na exkluzivnosti a útulnosti! Zen Dog je mladá značka sídlící v Praze, kterou založili milovníci psů nadšení pro kvalitní výrobky ze dřeva. Značka ve své pražské manufaktuře vyrábí produkty pro psy z ohýbaného dřeva, a to s použitím ekologicky a zdravotně nezávadných materiálů. Praktické výrobky od Zen Dog jsou vyhotovené v perfektní kvalitě a jejich nápaditý design doplní váš interiér, zatímco psovi přinášejí nevídaný komfort. Neváhejte nás oslovit s úpravou na přání. Rádi vám vyrobíme misku ve vaší oblíbené barvě anebo s iniciály vašeho psa.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 2