Miska Duo Skvělá cena!!!

 •  vyrobeno v Česku
 •  ruční výroba
1 499
Velikost
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Miska Duo Skvělá cena!!!. Cena, koupit misky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Vyvýšená miska pro psy s podstavcem.

Ruční výroba v České republice.

Takhle má vypadat psí bar! Misky na dřevěných stojanech od české značky Zen Dog jsou nejen krásné, ale především praktické. Dvě nerezové misky jsou umístěné na podstavci, který vašemu psovi poskytuje komfort, zatímco si vychutnává svojí oblíbenou večeři. Vysoká miska také předchází hltání jídla. Podstavce vyrábí truhlář v pražské manufaktuře ze speciálních dřevěných desek, které ohýbá do výsledného tvaru a následně lakuje pro jejich odolnost a snadnou údržbu.

Vybírejte ze tří standardních velikostí nebo zvolte velikost L2 pro velké a vysoké psy. Podstavce jsou vybaveny podložkami proti klouzání. Nerezové misky jsou součástí balení.

 Velikosti:

 • S: šířka 43 cm, hloubka 18 cm, výška 10 cm, průměr misky 13 cm, objem misky 0,38 l.
 • M: šířka 57 cm, hloubka 21 cm, výška 15 cm, průměr misky 16 cm, objem misky 0,78 l.
 • L: šířka 74 cm, hloubka 26 cm, výška 25 cm, průměr misky 21 cm, objem misky 1,55 l.
 • L2: šířka 74 cm, hloubka 26 cm, výška 31 cm, průměr misky 21 cm, objem misky 1,55 l.

Použitý materiál:

 1. ohýbatelná dřevovláknitá deska
 2. nezávadná voděodolná barva
 3. bezbarvý voděodolný lak

I výrobky pro čtyřnohé mazlíky mohou vašemu domovu dodat na exkluzivnosti a útulnosti! Zen Dog je mladá značka sídlící v Praze, kterou založili milovníci psů nadšení pro kvalitní výrobky ze dřeva. Značka ve své pražské manufaktuře vyrábí produkty pro psy z ohýbaného dřeva, a to s použitím ekologicky a zdravotně nezávadných materiálů. Praktické výrobky od Zen Dog jsou vyhotovené v perfektní kvalitě a jejich nápaditý design doplní váš interiér, zatímco psovi přinášejí nevídaný komfort. Neváhejte nás oslovit s úpravou na přání. Rádi vám vyrobíme misku ve vaší oblíbené barvě anebo s iniciály vašeho psa.

Komentáře 1