Při doručení zboží na adresu, posíláme fakturu / daňový doklad automaticky na e-mail ihned po potvrzení dodání zboží od dopravní společnosti.

Platba kartou
Platba kartou

Cena: 0 Kč

Objednávku zaplatíte předem přes zabezpečenou platební bránu.

Přijímáme platební karty VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard. Tento způsob je rychlejší než klasický bankovní převod a platbu ve většině případů vidíme okamžitě a můžeme tak vaši objednávku ihned vyexpedovat. Tato platba je bez poplatku.

Dobírka
Dobírka - při převzetí

Cena: 29 Kč

Objednávku zaplatíte při převzetí objednávky.

Dobírku většinou platíte v hotovosti (u České pošty či DPD dopravce). PPL dopravce umožňuje v některých případech zaplacení dobírky přímo řidiči i platební kartou. Tento způsob však dopravce PPL negarantuje ve všech lokalitách. Z naší strany je ale vždy platba kartou dopravci PPL povolena. Děkujeme za pochopení.

Převodem předem
Převodem předem

Cena: 0 Kč

Objednávku zaplatíte předem platbou na náš účet.

Tento způsob platby neumožňuje okamžité odeslání objednávky - převod platby mezi bankami a její propsání k objednávce trvá až 3 pracovní dny. Pokud na objednávku chvátáte, vyberte prosím platbu dobírkou či platební kartou - zde jsme schopni odeslat objednávku okamžitě.

Paypal
Paypal

Cena: 0 Kč

Vaše zboží můžete uhradit prostřednictvím svého účtu na portálu PayPal. Jednoduše vyberte tuto možnost na pokladně, ze které budete přesměrováni na platební portál PayPal, který zajišťuje online platby.

Po úspěšném dokončení platby klikněte se odkaz "Return to 9X9X.sk", který vás přesměruje zpět k nám. Pokud zjistíme, že s vaší platbou není něco v pořádku, bude vás konktovat náš zákaznický servis.

Platební údaje

ČSOB Bratislava (Slovensko)(EUR)
Účet číslo: 4028081824/7500
BIC: CEKOSKBX
IBAN: SK74 7500 0000 0040 2808 1824

Vrácení peněz

Odstupujete od smlouvy v zákonné 14-denní lhůtě, v rámci reklamačního řízení nebo vám máme vracet peníze z jiného důvodu? V takovém případě vám vrátíme zaplacenou částku stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili.