Natureca pochoutka Zajíc kostky 150 g Skvělá cena!!!

100% přírodní pamlsky Natureca ze sušeného zaječího masa. Výroba podléhá směrnicím HACCP, můžete si tedy být jisti šetrným zpracováním i jedinečnou kvalitou. Zaječí maso je dietní, velice chutné a skvěle stravitelné.

192
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Natureca pochoutka Zajíc kostky 150 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Pamlsky Natureca jsou sušené moderní technologií při teplotě 90°C, což umožňuje zachování velkého množství vitamínú, minerálů a bílkovin. Výroba podléhá směrnicím HACCP a je pravidelně kontrolována holandskou VWA (Food and Consumer Authority). Pamlsky jsou prospěšné pro odstraňování zubního plaku, obsahují extra vitamíny pro zdravou srst, kosti, oči. Vašeho mazlíka udržují aktivního přirozeným způsobem a jsou tou nejlepší odměnou. 
 
Složení:
100% maso ze zajíce 
 
Jakostní znaky:
Tuk 43,9 %, bílkoviny 43,7 %, vlhkost 5,6 % ,popel 6,5 %, surová vláknina 0,1 % 
 

Parametry:

Natureca pochoutka Zajíc kostky 150 g
Druh sušená masíčka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Natureca
Natureca

Komentáře 0