N&D Cat Prime konzerva Adult Boar & Apple 80 g Skvělá cena!!!

Delikatesní kompletní krmivo N&D pro dospělé kočky. Základem je 50% obsah masa z divočáka, dále sleď, jablka, vajíčka a batáty. Skvělá a velice chutná receptura, kterou milují i jedinci s citlivým zažíváním. Dopřejte své kočce to nejlepší.

45
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

N&D Cat Prime konzerva Adult Boar & Apple 80 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit konzervy pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Delikatesní kompletní krmivo N&D pro dospělé kočky. Základem je 50% obsah masa z divočáka, dále sleď, jablka, vajíčka a batáty. Skvělá a velice chutná receptura, kterou milují i jedinci s citlivým zažíváním. Dopřejte své kočce to nejlepší. Speciálně velká plemena koček ocení obsah glukosamin a chondroitin sulfátu, který se postará o výživu kloubů. 
 
Složení:
Divočák 50 %, sleď, vařená vejce, batáty, rybí olej, jablko 2 %, fruktooligosacharidy, cholin chlorid, chondroitin sulfát, glukosamin, vitamíny, minerály
 
Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 4800 m.j.; Vitamín D3 320 m.j.; Vitamín E 160 mg; chelát zinku hydroxy analogu methioninu 200 mg; chelát manganu hydroxy analogu methioninu 40 mg; chelátová forma železa, hydrát 70 mg; chelát mědi hydroxy analogu methioninu 16 mg; DL-Metionin 1500 mg; Taurin 800 mg; L-Karnitin 50 mg
 
Analytické složky:
Vlhkost 75.00 %; hrubý protein 13.00 %; hrubé tuky a oleje 5.20 %; hrubá vláknina 0.70 %; hrubý popel 2.50 %
 

Parametry:

N&D Cat Prime konzerva Adult Boar & Apple 80 g
Určení bezobilné; běžná aktivita; hypoalergenní
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka N&D
Stáří kočky dospělá kočka
Kvalita superprémiové
N&D

Komentáře 0