Delikatesní kompletní krmivo N&D pro koťata. Základem je kuřecí maso, dále sleď, vajíčka, batáty a granátové jablko. Skvělá a velice chutná receptura, kterou milují i koťata s citlivým zažíváním. N&D konzerva přispěje ke zdravému růstu a správnému vývoji.

Počet
39
done Skladem Odešleme 18.01.2021

 • +79
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

N&D Cat Prime konzerva Kitten Chicken & Pomegranate 80 g Skvělá cena!!! Cena, koupit konzervy pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Delikatesní kompletní krmivo N&D pro koťata. Základem je kuřecí maso, dále sleď, vajíčka, batáty a granátové jablko. Skvělá a velice chutná receptura, kterou milují i koťata s citlivým zažíváním. N&D konzerva přispěje ke zdravému růstu a správnému vývoji.
 
Složení:
Kuře, sleď, vejce, sladké brambory, olej ze sleďů, granátové jablko, fruktooligosacharid, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, doplněk vitamínu A, doplněk vitamínu D3, doplněk vitamínu E, cholinchlorid, chelát hydroxymetanového analogu zinku a metioninu, manganový methioninový hydroxyanalytický chelát, železnatýkomplex glycinu, chelát hydroxy methanu methioninu, DL-methionin, taurin
 
Nutriční doplňky:
Vitamin A 5600IU, Vitamin D3 370IU;Vitamin E 185 mg;metionin hydroxy analog chelát zinek 230 mg;metionin hydroxy analog chelatovaný mangan 46 mg; methionin hydroxy analog chelatované železo 78 mg;methionin hydroxy analog chelát mědi 18,5 mg;DL-methionin 1750 mg;taurin 935 mg;L-karnitin 58 mg
 
Jakostní analýza:
Hrubý protein 13,00 %; hrubý tuk 5,00 %; surová vláknina 0,40 %; vlhkost 77,00 %; popel 2,90 %.
 
Energetický obsah:
1118kcal / kg = 89,45 kcal / konzerva
 

Parametry:

N&D Cat Prime konzerva Kitten Chicken & Pomegranate 80 g
Určení běžná aktivita; bezobilné
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka N&D
Stáří kočky kotě
Kvalita superprémiové
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Mohlo by vás také zajímat

skvělá cena!

Cena 38
Delikatesní kompletní krmivo N&D pro dospělé kočky. Základem je 50% obsah masa z divočáka, dále sleď, jablka, vajíčka a batáty. Skvělá a velice chutná...

skvělá cena!

Cena 47
Delikatesní kompletní krmivo N&D pro dospělé kočky. Základem je 55% obsah jehněčího masa, dále sleď, vajíčka, batáty a borůvky. Skvělá a velice chutná...

Komentáře 0