Nutrin Aquarium Complete Pellets je kompletní extrudované krmivo vhodné pro všechny druhy akvarijních ryb. Vysoce kvalitní a stravitelné krmivo. S obsahem betakarotenu na podporu vybarvení.

Plný popis

65

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

Krmivo pro akvarijní ryby Nutrin Aquarium Complete Pellets je kompletní extrudované krmivo pro všechny druhy akvarijních ryb. Pomalu klesající peletky zajistí maximální možnost příjmu krmiva a celková spotřeba krmiva je tak výrazně nižší. Díky nižší spotřebě potravy a vysoké stravitelnosti není akvárium nadměrně zanášeno nespotřebovaným krmivem ani metabolity od ryb.
Součástí receptury je i lecitin, látka nezbytná pro správnou funkci všech buněk v těle. Společně s obsaženým betakarotenem zlepšují obranyschopnost organismu. Betakaroten navíc příznivě působí na vybarvení ryb. Živočišná složka krmiva je obohacena o krevety, které zajistí nejen chuťovou atraktivitu krmiva, ale především je to zdroj kvalitních bílkovin a minerálů.
Velikost peletek je 1 mm.
 
Složení: Ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, kvasnice, oleje a tuky, měkkýši a korýši (krevety, gammarus 1 %).
 
Analytické složky: Hrubý protein 37 %, hrubé oleje a tuky 8 %, hrubá vláknina 3 %, obsah anorganických látek 7 %.
 
Doplňkové látky / kg: Vitamín A 30 000 m.j., vitamín D3 1 500 m.j., vitamín C 100 mg, vitamín E 150 mg, Zn 100 mg, lecitin20 g, Beta-karoten 100 mg.
 
Krmný návod:
Krmte několikrát denně takové množství krmiva, které ryby zkonzumují do několika minut.

Parametry

Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Nutrin
Vyprodáno
Akvaristika
807

Recenze 0