Nutrin Aquarium Iguana Sticks je kompletní extrudované krmivo pro leguány. Neobsahuje živočišnou složku.

done Dostupnost: 2-3 týdny

Nutrin Aquarium Iguana Sticks 50 g VÝPRODEJ Skvělá cena!!! Cena, koupit teraristika v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Krmivo Nutrin Aquarium Iguana Sticks je kompletní extrudované krmivo pro leguány. Drobné peletky obohacené o ovoce, zeleninu, spirulinu, betakaroten, yuccu a bylinky plně respektují specifické nutriční požadavky těchto ještěrů. Krmivo i po navlhčení drží tvar a je velmi dobře přijímáno. Kvalitní složení zajišťuje vysokou stravitelnost krmiva a nižší produkci exkrementů. Receptura obsahuje především ovoce, zeleninu, řasy a bylinky, neobsahuje živočišnou složku. Obohaceno o betakaroten pro podporu vybarvení.
 
 
Složení: Vedlejší výrobky rostlinného původu (Yucca schidigera 0,2 %), obiloviny, kvasnice, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, zeleniny (2 %), ovoce (1 %), oleje a tuky, řasy (spirulina 0,5 %).
 
Analytické složky: Hrubý protein 14 %, hrubá vláknina 15 %, hrubé oleje a tuky 3 %, obsah anorganických látek 6 %.
 
Doplňkové látky / kg: Vitamín A 5 000 m.j., vitamín D3 500 m.j., vitamín C 100 mg, vitamín E 50 mg, Zn 100 mg, L-lysin 4 g,, DL-methionin 1 g, Beta-karoten 5 mg.
 
Krmný návod:
Krmte několikrát denně takové množství krmiva, které leguáni zkonzumují do několika minut.

Parametry:

Nutrin Aquarium Iguana Sticks 50 g VÝPRODEJ
Pro teraristiku krmiva g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Nutrin
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0