Nutrin Aquarium Turtle Sticks je kompletní extrudované krmivo pro vodní masožravé želvy. Drobné peletky i po navlhčení drží tvar a tak zbytečně neznečišťují vodu. Zvýšený podíl živočišné složky v podobně krevet a rybí moučky zajišťuje kvalitní zdroj bílkovin.

Plný popis

63
Omlouváme se, momentálně jsme v inventáři zboží.
Přijímání objednávek obnovíme po 7.8.2021 .

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

Krmivo Nutrin Aquarium Turtle Sticks je kompletní extrudované krmivo pro všechny vodní masožravé želvy. Drobné peletky i po namočení drží tvar a neznečišťují tak zbytečně vodu. Receptura plně respektuje nutriční požadavky vodních masožravých želv a je navíc obohacena o složky podporující celkovou vitalitu organismu. Vyvážený poměr vitamínů a minerálů podporuje imunitní systém. Zvýšený podíl živočišných bílkovin je zajištěn obsahem krevet a rybí moučky. Tyto složky zajišťují maximální chutnost a atraktivitu krmiva. Nezbytná míra rostlinné složky je pokryta vojtěškou a řasou spirulinou, které pozitivně ovlivňují činnost zažívacího traktu.
 
Složení:Ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (vojtěška 10 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, měkkýši a korýši (krevety, gammarus 5 %), kvasnice, řasy (spirulina 3 %), oleje a tuky, minerální látky.
 
Analytické složky: Hrubý protein 40 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubá vláknina 5 %, obsah anorganických látek 13 %.
 
Doplňkové látky / kg: Vitamín A 30 000 m.j., vitamín D3 1 500 m.j., vitamín C 100 mg, vitamín E 150 mg, Zn 100 mg, DL-methionin 5 g, Beta-karoten 100 mg.
 
Krmný návod:
Krmte několikrát denně takové množství krmiva, které želvy zkonzumují do několika minut.

Parametry

Pro teraristiku krmiva g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Nutrin
Vyprodáno
Teraristika
804

Recenze 0