Nutrin Aquarium Turtle Sticks je kompletní extrudované krmivo pro vodní masožravé želvy. Drobné peletky i po navlhčení drží tvar a tak zbytečně neznečišťují vodu. Zvýšený podíl živočišné složky v podobně krevet a rybí moučky zajišťuje kvalitní zdroj bílkovin.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
63
done Skladem Odešleme 02.12.2020
 • +79 Kč
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79 Kč
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99 Kč
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Nutrin Aquarium Turtle Sticks 70 g Skvělá cena!!! Cena, koupit teraristika v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Krmivo Nutrin Aquarium Turtle Sticks je kompletní extrudované krmivo pro všechny vodní masožravé želvy. Drobné peletky i po namočení drží tvar a neznečišťují tak zbytečně vodu. Receptura plně respektuje nutriční požadavky vodních masožravých želv a je navíc obohacena o složky podporující celkovou vitalitu organismu. Vyvážený poměr vitamínů a minerálů podporuje imunitní systém. Zvýšený podíl živočišných bílkovin je zajištěn obsahem krevet a rybí moučky. Tyto složky zajišťují maximální chutnost a atraktivitu krmiva. Nezbytná míra rostlinné složky je pokryta vojtěškou a řasou spirulinou, které pozitivně ovlivňují činnost zažívacího traktu.
 
Složení:Ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (vojtěška 10 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, měkkýši a korýši (krevety, gammarus 5 %), kvasnice, řasy (spirulina 3 %), oleje a tuky, minerální látky.
 
Analytické složky: Hrubý protein 40 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubá vláknina 5 %, obsah anorganických látek 13 %.
 
Doplňkové látky / kg: Vitamín A 30 000 m.j., vitamín D3 1 500 m.j., vitamín C 100 mg, vitamín E 150 mg, Zn 100 mg, DL-methionin 5 g, Beta-karoten 100 mg.
 
Krmný návod:
Krmte několikrát denně takové množství krmiva, které želvy zkonzumují do několika minut.

Parametry:

Pro teraristiku krmiva g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Nutrin
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0