Nutrin Aquarium Vital Pellets je kompletní extrudované krmivo se zvýšeným obsahem vitamínů vhodné pro všechny druhy akvarijních ryb. Vysoce kvalitní a stravitelné krmivo. Složení zaměřeno na podporu celkové vitality organismu.

Počet
84
done Dostupnost: 2-3 týdny

Nutrin Aquarium Vital Pellets 110 g Skvělá cena!!! Cena, koupit krmení pro akvarijní rybičky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Krmivo pro akvarijní ryby Nutrin Aquarium Vital Pellets je kompletní extrudované krmivo pro všechny druhy akvarijních ryb. Složení se zvýšeným obsahem vitamínů podporuje vitalitu organismu. Má příznivý vliv na imunitní systém, vybarvení, celkovou kondici a reprodukci ryb.
Pomalu klesající peletky zajistí maximální možnost příjmu krmiva a celková spotřeba krmiva je tak výrazně nižší. Díky nižší spotřebě potravy a vysoké stravitelnosti není akvárium nadměrně zanášeno nespotřebovaným krmivem ani metabolity od ryb.
Špičkové složení, které zajistí akvarijním rybkám vše potřebné. S obsahem astaxantinu, jednoho z nejsilnějších antioxidantů. Spirulina je zase považována za nejbohatší na mikroorganismus na planetě. Dále beta glucan, L-carnitin, yucca a lecitin. Všechny tyto složky působí příznivě na imunitní systém a detoxikační procesy v organismu.
Velikost peletek je 1 mm.
 
Složení: Ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, kvasnice, řasy (spirulina 3 %), měkkýši a korýši, oleje a tuky, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (Yucca schidigera 2 g, betaglukan 50 mg).
 
Analytické složky: Hrubý protein 45 %, hrubé oleje a tuky 9 %, hrubá vláknina 2 %, obsah anorganických látek 11 %.
 
Doplňkové látky / kg: Vitamín A 45 000 m.j., vitamín D3 2 500 m.j., vitamín C 300 mg, vitamín E 400 mg, L-carnitin 100 mg, Zn 150 mg, Lecitin 20 g, DL-methionin 10 g, astaxantin 30 mg.
 
Krmný návod:
Krmte několikrát denně takové množství krmiva, které ryby zkonzumují do několika minut.

Parametry:

Nutrin Aquarium Vital Pellets 110 g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Nutrin
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0