Nutrin Complete je české kompletní extrudované krmivo se zeleninou, určené pro dospělé králíky od 8. měsíce věku. Kvalitní a vyvážené složení plně odpovídá potřebám králičího organismu, navíc díky speciálnímu tvaru a textuře granulí pečuje o králičí chrup. Neobsahuje obiloviny.

63
Omlouváme se, dočasně tento produkt neprodáváme.

Krmivo Nutrin Complete Rabbit Grain Free Vegetable je určeno pro králíky od 8. měsíce věku. Krmivo je zcela bez obilovin, neobsahuje sóju, palmový olej, konzervanty, barviva, ochucovadla ani přidané cukry. Voňavé krmivo, kterému neodolá žádný ušák. S obsahem prebiotik a komplexem vitaminů a minerálů působí příznivě na imunitní funkce organismu. Granule mají jednotný tvar, který zajišťuje stejný obsah živin a eliminuje tak případné vybírání chutnějších kousků. Speciální textura granulí a obsah vlákniny navíc pečuje o chrup a zajišťuje obrus zubů. Díky obsahu Omega 3 a 6 mastných kyselin se bude každý králičí kožíšek lesknout.
 
Přechod na nové krmivo by měl probíhat postupně zhruba od 7. měsíce, kdy většina králíčků fyzicky dospívá. Do původního krmiva postupně přimíchávejte nové a sledujte, jak králík reaguje. Postupný přechod je důležitý hlavně z hlediska prevence zažívacích potíží.
Doporučené dávkování je 4 - 6 g na 100 g tělesné hmotnosti a je pouze orientační. Dávku je možné rozdělit a podávat ráno a večer. Vždy je nutné zajistit neomezený přístup k senu a k čerstvé vodě. Pokud pozorujete nižší úbytek sena, doporučujeme snížit dávku krmiva.
 
Složení:
vojtěška, seno, bramborový škrob, lignocelulosová vláknina, kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), hrachový protein, petržel, slunečnicové slupky, karotka, karotková vláknina, pastiňák, cukrovarské řízky, hroznové výlisky, len, ostropestřec, monokalciumfosfát, červená řepa, chlorid sodný, špenát, FOS - čekankový inulin 2 g / kg, jablečné výlisky, uhličitan vápenatý, Yucca schidigera 1 g / kg. 
 
Analytické složky:
hrubý protein 14 %, hrubá vláknina 20 %, škroby 15 %, hrubé oleje a tuky 2,5 %, obsah anorganických látek 7 %, Ca 0,8 %, P 0,5 %.  
 
Nutriční aditiva v 1 kg:
vitamín A10 000 m.j., vitamín D3 1 200 m.j., vitamín C 200 mg, vitamín E 50 mg, železo 80 mg, mangan 60 mg, zinek 60 mg, měď 10 mg, jód 1 mg, cobalt 1 mg, selen 0,3 mg., L-lysin  2 g, DL-methionin 1 g. Emulgátory: Lecitin (E 322) 5 g.
 

Parametry

Druh krmiva granulované
Stáří dospělý
Určeno pro králíka
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka Nutrin
Vyprodáno
Malá zvířata
803

Recenze 0