Nutrin Complete je české kompletní extrudované krmivo pro mladá morčátka do 6 měsíců věku. Naleznete zde vyvážený zdroj veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů. Obohaceno o vitamín C, které je ve výživě morčat nezbytný, jelikož si jej nedokáži syntetizovat. Bez barviv, konzervantů a umělých zchutňovadel.

53
Omlouváme se, dočasně tento produkt neprodáváme.

Krmivo Nutrin Complete Guinea Pig Junior nabízí kvalitní a kompletní stravu pro mladá morčata do 6 měsíců věku. Voňavé krmivo, kterému žadný mazlíček neodolá. S obsahem prebiotik a komplexem vitaminů a minerálů působí příznivě na imunitní funkce organismu. Granule mají jednotný tvar, který zajišťuje stejný obsah živin a eliminuje tak případné vybírání chutnějších kousků. Speciální textura granulí a obsah vlákniny navíc pečuje o chrup a zajišťuje obrus zubů. Díky obsahu Omega 3 a 6 mastných kyselin se bude každý morčecí kožíšek lesknout. Obohacené o vitamín C, který je ve stravě morčat nepostradatelný.
 
Do 6. měsíce je možné neomezené dávkování. Mladá morčata do tohoto věku rostou a potřebují dostatek kvalitních živin. Od 6. měsíce je možné postupně přecházet na krmivo Nutrin Complete Guiena Pig. Vždy je nutné zajistit neomezený přístup k senu a k čerstvé vodě.
 
V kombinaci s Nutrin Complete Guinea Pig je krmivo vhodné i pro březí a kojící samice.
 
Složení:
Vojtěška, pšenice, kukuřice, lignocelulosová vláknina, kvasnice rodu Saccharomyces cerevisiae, hrachový protein, kukuřičný gluten, ovesná vláknina, karotka, jablečná vláknina, extrakt z kvasnic, hroznové výlisky, monokalciumfosfát, slunečnicový olej, cukrovarské řízky, sůl, slunečnicové slupky, uhličitan vápenatý, jablečné výlisky, FOS - čekankový inulin 2 g/kg, Yucca schidigera 1g/kg.
 
Analytické složky:
hrubý protein 17 %, hrubá vláknina 19 %, hrubé oleje a tuky 3 %, obsah anorganických látek 7 %, Ca 0,9 %, P 0,6 %.
 
Nutriční aditiva v 1 kg:
vitamín A  15 000 m.j., vitamín D3 1 400 m.j., vitamín C 700 mg, vitamín E  80 mg, mangan 90 mg, železo 80 mg, zinek 70 mg, měď 12 mg, jód 1,3 mg, kobalt 1 mg, selen 0,5 mg, DL-methionin 4 g, L-lysin  3 g, Lecitin 5 g.
 
 

Parametry

Druh krmiva granulované
Stáří junior
Určeno pro morče
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka Nutrin
Vyprodáno
Malá zvířata
647

Recenze 0