Nutrin Complete je české kompletní extrudované krmivo pro morčata. Naleznete zde vyvážený zdroj veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů. Obohaceno o vitamín C, které je ve výživě morčat nezbytný, jelikož si jej nedokáži syntetizovat. Bez barviv, konzervantů a umělých zchutňovadel.

Plný popis

58
Omlouváme se, momentálně jsme v inventáři zboží.
Přijímání objednávek obnovíme po 7.8.2021 .

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

Krmivo Nutrin Complete Guinea Pig nabízí kvalitní a kompletní stravu pro morčata. Voňavé krmivo, kterému žadný mazlíček neodolá. S obsahem prebiotik a komplexem vitaminů a minerálů působí příznivě na imunitní funkce organismu. Granule mají jednotný tvar, který zajišťuje stejný obsah živin a eliminuje tak případné vybírání chutnějších kousků. Speciální textura granulí a obsah vlákniny navíc pečuje o chrup a zajišťuje obrus zubů. Díky obsahu Omega 3 a 6 mastných kyselin se bude každý morčecí kožíšek lesknout. Obohacené o vitamín C, který je ve stravě morčat nepostradatelný.
 
Přechod na nové krmivo by měl probíhat postupně. Do původního krmiva postupně přimíchávejte nové a sledujte, jak morče na změnu reaguje. Postupný přechod je důležitý hlavně z hlediska prevence zažívacích potíží.
Doporučené dávkování je 4 - 6 g na 100 g tělesné hmotnosti a je pouze orientační. Dávku je možné rozdělit a podávat ráno a večer. Vždy je nutné zajistit neomezený přístup k senu a k čerstvé vodě. Pokud pozorujete nižší úbytek sena, doporučujeme snížit dávku krmiva.
 
Složení:
vojtěška, pšenice, lignocelulosová vláknina, kukuřice, ovesná vláknina, kvasnice rodu Saccharomyces cerevisiae, hrachový protein, petržel, karotka, pastiňák, jablečná vláknina, slunečnicový olej, monokalciumfosfát, sůl, hroznové výlisky, čřervená řepa, špenát, lecitin, cukrovarské řízky, slunečnicové slupky, lysin, FOS – čekankový inulin 2 g / kg, methionin, uhličitan vápenatý, jablečné výlisky, Yucca schidigera 1 g / kg. 
 
Analytické složky:
hrubý protein 15 %, hrubá vláknina 19 %, škroby 19 %, hrubé oleje a tuky 3 %, obsah anorganických látek 6 %, Ca 0,8 %, P 0,5 %. 
 
Nutriční aditiva v 1 kg:
vitamín A 10 000 m.j., vitamín D3 1 200 m.j., vitamín C 600 mg, vitamín E  60 mg., mangan 80 mg, železo 70 mg, zinek 70 mg, měď 10 mg, jód 1 mg, cobalt 0,3 mg, selen 0,3 mg., L-lysin 3 g, DL-methionin 2 g, Lecitin (E 322) 5 g.
 

Parametry

Druh krmiva granulované
Stáří dospělý
Určeno pro morče
Velikost balení 200 ÷ 400 g; 400 ÷ 900 g
Značka Nutrin
Vyprodáno
Malá zvířata
800

Recenze 0