Doplňková krmivo s echinaceou, betaglukanem, prebiotiky a zvýšením obsahem vitamínu. Vhodné pro králíky, činčily, morčata, osmáky a jiné býložravé savce. Vhodné k obohacení krmné dávky a nebo jako pamlsek. Vhodné k posílení imunity a vitality organismu.

Plný popis

26
Omlouváme se, momentálně jsme v inventáři zboží.
Přijímání objednávek obnovíme po 7.8.2021 .

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

Nutrin Snack Immunity je doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky, vhodné pro posílení imunity a celkové vitality organismu. Echinacea je zdroj přírodních látek s antibiotickými účinky, zvyšuje obranyschopnost organismu a podporuje imunitní systém, jako prevenci před infekcemi. Díky obsahu prebiotik a vlákniny je Nutrin Snack Immunity vhodný k podpoře správné funkce střevního traktu a střevní mikroflóry. Přídavek betaglukanu stimuluje ochranné buňky k vyšší aktivitě a tak organismus ještě lépe čelí případným infekcím. Bez přidaných barviv, sóji a bez palmového oleje.
 
Složení: Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (z toho echinacea min 0,3%), kvasnice, minerální látky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, betaglukan 300 mg.
 
Analytické složky: hrubý protein 14 %, hrubá vláknina 13 %, hrubé oleje a tuky 3 %, obsah anorganických látek 7 %.
 
Doplňkové látky v 1 kg:
vitamín A 30 000 m.j., vitamín D3 2 700 m.j., vitamín E (alfatokoferol) 200 mg, L-lysin 5 g, DL-methionin 2 g, FOS (inulin) 4 g.
 
Doporučené dávkování: maximálně 10 - 20 % krmné dávky. Zajistěte dostatek čerstvé pitné vody a sena.
 
 

Parametry

Určeno pro králíka; morče; osmáka; činčilu
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Nutrin
Vyprodáno
Malá zvířata
801

Recenze 0