Obojek Cody Bizon Skvělá cena!!!

1 749
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Obojek Cody Bizon Skvělá cena!!!. Cena, koupit kožené obojky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Mistrovský obojek Cody, ručně šitý ze vzácné bizoní kůže. Opravdový skvost, u nějž je dosaženo dokonalosti precizní řemeslnou technikou HUNTER v kombinaci s materiálem - bizoní kůží, která je neobyčejně měkká a příjemná na dotek, to vše pro dokonalý komfort a bezpečnost pejska. Kůže pochází z kontrolovaných volných chovů severoamerických bizoních farem, kde je kladen maximální důraz na kvalitu života zvířat. Je pověstná svou pružností a výraznou strukturou, která dává každému výrobku z ní punc jedinečnosti.

 • měkká, poddajná, s výraznou strukturou
 • nošením získává typickou patinu, která podtrhuje její jedinečnost
 • s ozdobným přívěskem
 • odolná, vhodná i pro aktivní plemena
 • doporučujeme ošetřovat olejem nebo balzámem na kůži

Šířka
3,5 cm
Velikost
60 cm

Německý rodinný podnik Hunter vyrábí světoznámé hand-made vybavení pro psy v nejvyšší kvalitě, a tak si vždy můžete být jistí, že jste si dobře vybrali. Odolné materiály, nadčasový design a poctivá ruční práce z Hunteru vytvořily jednu z nejoblíbenějších značek pro milovníky psů, jejíž vychytávky vám budou dělat radost po dlouhé roky.

Customers who bought this item also bought

Skvělá cena!!!

Hunter

Olej z přírodních surovin k ošetření a ochraně hladké kůže. Oživuje barvy, kůži regeneruje a zvyšuje její odolnost vůči působení vody. Jeho pravidelným...
Cena 410
Dostupný

Skvělá cena!!!

Hunter

Vysoce účinný přípravek z přírodních surovin k ošetření a ochraně zatěžované hladké kůže. Oživuje barvy, kůži intenzivně regeneruje a zabraňuje vysychání,...
Cena 295
Dostupný

Komentáře 0