Obojek pro chrty Padded Leather Skvělá cena!!!

 •  anglická značka
 •  ruční výroba
 •  eco-friendy materiál
1 519
Velikost
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Obojek pro chrty Padded Leather Skvělá cena!!!. Cena, koupit široké a pro chrty v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Polstrovaný kožený obojek. Ideální pro chrty, vipety, faraónské psy a další psy s dlouhým krkem.

Ruční výroba ve Velké Británii.

Hledáte luxusní a robustní kožený obojek pro psa? Pořiďte vašemu mazlíkovi nepřehlédnutelný obojek z polstrované kolekce od Dogs & Horses! Měkoučká výplň obojku z jemné kůže vyhotovené ve výrazných a stálobarevných odstínech psům poskytuje maximální pohodlí.

Při výrobě polstrované (čalouněné) kolekce se používá pravá kůže typu Top Grain, která se vyznačuje perfektním vzhledem. Kůže se obepne kolem molitanové pěny a pevně přilepí. Poté se přišije k obojku, kde slouží jako měkký polštář. Hladké, kulaté okraje obojku předchází deformování srsti psa.

 1. NÁŠ TIP: Obojky z kůže s polstrováním vypadají atraktivně na každém psovi, ovšem skvěle se hodí pro psy s tendencí k táhnutí. Měkké polstrování obojku totiž psovi poskytuje komfort a zamezuje otlačení krku nebo vytrhání srsti. Pro perfektní vzhled obojek doplňte o vodítko ze stejné kolekce.

Velikosti:

Vezměte krejčovský nebo papírový metr a změřte vašemu psovi obvod krku. Nikdy neměřte jeho původní obojek.

 • S: 26 – 30 cm
 • M: 30 – 34 cm
 • L: 35 – 39 cm
 • XL: 39 – 44 cm

Nejjemnější pravá kůže

Barvená kůže, kterou používá Dogs & Horses, je stálobarevná a pochází od prestižních koželužen. Ty zásobují módní domy, výrobce jachet i interiérů do automobilů a pečlivě hlídají dodržování nejpřísnějších předpisů – jak pro dobré životní podmínky zvířat, tak pro ochranu životního prostředí. Kůže vzniká jako vedlejší produkt masného průmyslu! Dogs & Horses používá kůži typu Top Grain, která se vyznačuje dokonalým vzhledem. Při jejím zpracování se totiž odstraní svrchní část obsahující přirozené oděrky a škrábance. Kovové součásti, které najdete na obojcích a vodítkách Dogs & Horses, jsou stejné jako se používají v jezdectví.

Krásné balení, které pomáhá

Luxusní zboží si zaslouží luxuní zabalení. Proto tento výrobek zasíláme v elegantní černé krabici, která je ručně převázaná stužkou. Tato dárková krabice je následně vložena do transportní kartonové krabice, aby vám zásilka domů dorazila nepoškozena a vykouzlila vám usměv na tváři ještě předtím, než ji otevřete. O tuto službu nemusíte nijak žádat a ani za ni neplatíte žádné příplatky. Naše krabice vznikají v chráněné dílně, kde je zhotovují šikovné ženy se změněnou pracovní neschopností.

Londýnská značka Dogs & Horses byla založená v roce 2006, kdy si předsevzala sebevědomý cíl: vyrábět nejlepší kožené příslušenství pro psy na světě za použití vybraných materiálů. Zakladatelé se rozhodli snoubit tradiční ruční výrobu a módní šmrnc. Jak ukázal čas, myšlenka byla správná, protože i po více než deseti letech Dogs & Horses přináší unikátní kolekce obojků a vodítek z nejjemnější kůže. Značka je členem britského Cechu mistrů řemesla (The Guild of Master Craftsmen), což jí zavazuje k dodržování původních výrobních postupů.

Komentáře 0