Rogz Safety je krásný a funkční obojek s bezpečnostní sponou. Oba konce obojku jsou spojeny pružnou částí a zakončeny kovovou magnetickou sponou. Pokud se obojkem pejsek někde zachytí, spona se rozepne a uvolní tak krk psa.

Počet
229
done Skladem Odešleme 22.01.2021

 • +79
  Česká pošta

  1-3 pracovních dnů

 • +79
  DPD Pickup

  1-2 pracovních dnů

 • +59
  Balík na pobočku Zásilkovny

  2-3 pracovních dnů

 • +99
  DPD Kurýr

  1-2 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku (+49 Kč)

Obojek Rogz Safety Collar L černý Skvělá cena!!! Cena, koupit obojky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Rogz Safety je krásný a funkční obojek s bezpečnostní sponou. Oba konce obojku jsou spojeny pružnou částí a zakončeny kovovou magnetickou sponou. Pokud se obojkem pejsek někde zachytí, spona se rozepne a uvolní tak krk psa. Bezpečnostní spona snižuje nebezpečí uškrcení nebo zranění - například při hře dvou psů, zachycení se obojkem o větev nebo plot a pod. Bude-li pes na vodítku, z obojku vyklouznout nemůže. Reflexní prošití je praktické, zvyšuje viditelnost psa ve tmě.
Obojky od společnosti Rogz jsou proslulé díky vysoké pevnosti, odolnosti a kvalitě materiálů. Obojky lze prát v pračce, vydrží vám krásné opravdu dlouho.
 
Hlavní přednosti obojku Rogz Safety:
 • bezpečnostní magnetická spona
 • pružná spojovací část
 • spona z kovu
 • reflexní prošívání
 • nastavitelný obvod krku
 • vysoce pevný a kvalitní materiál
Velikosti obojku Rogz Safety:
 Velikost obojku
Obvod krku 
 Šíře obojku
 M
 27 - 39 cm
 1,6 cm
 L
 33 - 48 cm
 2 cm
 XL
 42 - 66 cm
 2,5 cm

Parametry:

Barva černá, šedá
Šíře obojku 1,6 - 2,5 cm
Typ obojku nylonový
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa velký; střední
Značka Rogz

V naší prodejně najdete široký výběr kvalitních chovatelských potřeb jako jsou superprémiová krmiva, pamlsky, konzervy, ale i obojky, vodítka, pelíšky, oblečky, hračky, přepravky a spoustu dalších nezbytností. Pravidelně jezdíme po světových výstavách a vybíráme si partnery, od kterých pak pro Vás nakupujeme to nejlepší, co můžete v sortimentu chovatelských potřeb najít.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0