Obojek Sutton Skvělá cena!!!

 •  anglická značka
 •  ruční výroba
 • zasíláme v dárkovém balení
1 419
Velikost
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Obojek Sutton Skvělá cena!!!. Cena, koupit obojky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Luxusní designový obojek pro psy. Ruční výroba.

Certifikát pravosti je součástí dodávky. Zasíláme v dárkovém balení.

Každý pes si zaslouží krásný obojek vyhotovený v perfektní kvalitě, který je radost nosit. Kolekce Sutton byla navržena v londýnském studiu Love My Dog a je vyhotovena z přepychové, extra odolné tkané bavlny. Kolekce je inspirována námořním stylem a přichází s elegantním a nadčasovým designem.

Tento balvněný obojek vydrží minimálně stejně tak dlouho jako kožený obojek, a to díky užití těch nejkvalitnějších materiálů. Zatímco látky jsou zpracovány v londýnské manufaktuře Lovy My Dog, finální kompletaci obojků mají na starost angličtí mistři v oboru kožedělnictví. Kolekce tak vyniká precizním zpracováním. Na vnitřní straně obojku se nachází semiš, který se psům příjemně nosí a nedeformuje jejich srst. Masivní kovové součásti jsou vyhotovené z nerezivějící oceli.

Jak udržet výrobek stále jako nový? Všichni víme, že naši psi dokáží neuvěřitelné věci. Čas od času bude potřeba výrobek vyčistit, a to ručním mytím pod proudem vlažné vody anebo vlhkou tkaninou. Pak bude opět zářit jako nový! Pro dokonalý, extra lesklý vzhled kovových částí je můžete čas od času vyleštit přípravkem na leštění kovů.

Velikosti:

Buďte si jisti, že bude obojek Vašemu psovi sedět, a neváhejte ho přeměřit. Neměřte jeho současný obojek, ale vezměte ohebný, nejlépe textilní nebo papírový metr, se kterým psovi změřte obvod krku. Pokud se Váš pes nachází mezi velikostmi, doporučujeme vybrat větší z nich.

Krásné balení, které pomáhá

Luxusní zboží si zaslouží luxuní zabalení. Proto tento výrobek zasíláme v elegantní černé krabici, která je ručně převázaná stužkou. Tato dárková krabice je následně vložena do transportní kartonové krabice, aby vám zásilka domů dorazila nepoškozena a vykouzlila vám usměv na tváři ještě předtím, než ji otevřete. O tuto službu nemusíte nijak žádat a ani za ni neplatíte žádné příplatky. Naše krabice vznikají v chráněné dílně, kde je zhotovují šikovné ženy se změněnou pracovní neschopností.

Značka Love My Dog byla založená ve Velké Británii v roce 2003 pro všechny, kteří chtějí svým psům dopřát opravdu to nejlepší. Love My Dog je dnes světovým lídrem v couture módě pro psy a je dostupná v luxusních obchodech v Londýně, Paříži, Miláně, New Yorku, Tokyu, Sydney a ve Spojených státech. Vše od psích kabátů, obojků, vodítek až po postele pro psy a psí hračky má původní design, je vyrobené z úžasných látek, které vybrala a v některých případech dokonce sama vyvinula desinérka Love My Dog, Lilly Shahravesh. Všechny módní kousky jsou vyráběné ručně a s láskou, a to jsou důvody, proč si Love My Dog oblíbily i světové celebrity. Značku Love My Dog můžete zahlédnout na módních přehlídkách, například Vivienne Westwood nebo Bena de Lisi, stejně jako v luxusních časopisech a v televizi.

Komentáře 1