Dokas nugety jsou kousky kachních prsou, které se suší pouze mrazem. Tato rychlá a šetrná metoda uzamkne uvnitř masa veškeré živiny, maximum bílkovin i chuť a aroma. Nugetky jsou měkké a extra chutné pamlsky se zcela přírodním složením.

Plný popis

129

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

Nugety z kachních prsou sušené mrazem vynikají intenzivní chutí a maximálním zachováním živin díky šetrnému zpracování. Záruka skvělého mlsání i pro ty nejnáročnější psy. Vysoká kvalita použitých surovin zaručuje výraznou chuť a vůni. Jsou velmi oblíbené pro své přírodní složení. Pamlsky Dokas jsou bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a glycerinu. Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.
 
Složení:
filet z kachních prsou 97 %, vedlejší rostlinné produkty, kvasnice, kuřecí játra 0,4 %
 
Analýza:
hrubé bílkoviny 79,8 %, hrubé oleje a tuky 5,6 %, hrubé popeloviny 4,9 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 8,9 %
 
Podávejte jako odměnu. Zajistěte dostatek pitné vody. Po otevření pečlivě uzavřete zipem a skladujte v suchu a chladu. Balení obsahuje kyslíkový absorbér pro uchování kvality výrobku.
 
Jaké suroviny najdete ve složení pamlsků Dokas?
 
Maso
Maso je jednou z hlavních složek psí a kočičí potravy. Z toho důvodu tvoří největší podíl také v Dokas pamlscích. Je pečlivě vybíráno a šetrně zpracováno tak, aby výsledný produkt obsahoval vysoce kvalitní bílkoviny a tuky.
 
Kvasnice
Kvasnice obsahují vysoký obsah proteinu, vitamínů a minerálů. Pomáhají udržovat zdravou kůži a srst.
 
Rostlinné produkty
Jsou získávány při zpracování rostlinných surovin, například zeleniny a luštěnin. Nepoužívají se žádné odpady z rostlinné výroby a plnidla.
 
Minerální látky
Minerální látky jsou nezbytnou součástí výživy psa, jehož organismus si je nedokáže sám vyrobit. Pamlsky obsahují pouze malé množství soli (méně než 0,3%).
 

Parametry

Druh sušená masíčka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Dokas
Vyprodáno
Pamlsky pro psy
1164

Recenze 0