Pamlsky Dokas Tyčinky z hovězí a rybí kůže 200 g Skvělá cena!!!

Nejoblíbenější dentální pamlsek, který sklízí úspěch u všech pejsků! Dokas tyčinky z buvolí a rybí kůže dokonale stírají plak ze zubů, které zůstanou krásně čisté. Rybí kůže navíc neodolatelně voní, pejsek si tak především pochutná.

156
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Pamlsky Dokas Tyčinky z hovězí a rybí kůže 200 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit pamlsky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Tradičně oblíbené tyčinky z hovězí kůže obalené rybí kůží. Jejich žvýkání pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně. Jsou velmi oblíbené pro své přírodní složení. Pamlsky neobsahují glycerin, jsou tedy vhodné i pro diabetické pejsky. Pamlsky Dokas jsou bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a glycerinu. Sáček má praktické uzavírání, pamlsky tak zůstanou déle čerstvé a voňavé.
 
Složení:
hovězí kůže 92 %, rybí kůže (tilápie) 8 %
 
Analýza:
hrubé bílkoviny 92,2 %, hrubé oleje a tuky 1,7 %, hrubé popeloviny 2,2 %, hrubá vláknina 0,5 %, vlhkost 14,1 %
 

Parametry:

Pamlsky Dokas Tyčinky z hovězí a rybí kůže 200 g
Druh dentální pamlsky
Velikost balení 0 ÷ 200 g; 200 ÷ 400 g
Značka Dokas
Dokas

Komentáře 0