Pelíšek Donut Piccadilly Skvělá cena!!!

979
Velikost
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Pelíšek Donut Piccadilly Skvělá cena!!!. Cena, koupit pelíšky a matrace v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Pelíšek pro psy vyrobený z přírodních a recyklovaných materiálů.

Pelíšek Donut od Beco Pets je určený všem pejskům, kteří mají rádi pohodlí a kvalitní spánek. Najít tu nejpohodlnější polohu ke snění ještě nikdy nebylo tak snadné – Pelíšek Donut alias „kobliha“ má totiž v každém rohu integrovaný polštář. Designový pelíšek je v nabídce ve třech příjemných a osobitých barvách, které byly vybrány pro jejich praktičnost: vypadají krásně, a přitom na nich není vidět každá nečistota.

Pelíšky od Beco Pets se vyrábějí z přírodních a recyklovaných materiálů. Váš pejsek si tak může užívat neskutečné pohodlí, zatímco vy šetříte přírodu. Potah je vyrobený z bavlněných a konopných vláken, díky čemuž je hypoalergenní, antibakteriální a odolný vůči pachům i hrubému zacházení. Měkoučká výplň se vyrábí z recyklovaných plastových lahví. Dobře saje vlhost a izoluje od chladu z podlahy.

Velikosti:

 • XS - 35 x 45 cm
 • S - 45 x 55 cm
 • M - 50 x 70 cm
 • L - 70 x 90 cm

Značka Beco Pets byla založená ve Velké Británii v roce 2009, odkdy rychle roste, zatímco se zaměřuje na vytváření zábavných a funkčních produktů pro domácí mazlíčky. Přestože jsou hračky a další výrobky od Beco Pets šetrné k životnímu prostředí, není to na úkor jejich kvality, vzhledu nebo cenové dostupnosti. Beco Pets vytváří takové produkty trvalé udržitelnosti, aby si jejich nákup mohl dovolit každý milovník přírody a psů. Příslušenství od Beco Pets je díky použití přírodních, obnovitelných a recyklovaných materiálů netoxické. Kromě toho si Beco Pets zakládá na férovém jednání se svými dodavateli.

Komentáře 2