Bylinný přípravek PHYTOVET TOP SHINE COAT obsahuje velké množství výživných látek důležitých pro lesklou srst a zdravou kůži vašeho psa. Zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům.

Plný popis

279

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

PHYTOVET TOP SHINE COAT - bylinný přípravek pro zdravou kůži a lesklou srst. Zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům, podporuje látkovou výměnu, zlepšuje proces výměny srsti, posiluje imunitní systém.
Jeho nasazení je vhodné při všech kožních potížích (ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy, různé alergie). Díky obsahu česneku působí antiparazitálně, má krvečistný a protizánětlivý účinek, posiluje imunitní systém organismu a zlepšuje látkovou výměnu kůže. Efektivně zlepšuje proces výměny srsti. Nemá vedlejší účinky a jeho užívání je vhodné jak při akutních problémech, tak především k dlouhodobému užívání nejen pro šampiony výstav.
Balení: 250 g.
 
Dávkování:
psi do 10 kg váhy 1 odměrka denně11 - 20 kg  1,5  odměrky denně21 - 35 kg 2 odměrky denně36 - 50 kg 3 odměrky denně1 odměrka cca = 3 g (součástí balení)
 
Složení:
zlatobýl, česnek, chaluha, svízel, kopřiva, měsíček, heřmánek, smetánka, sléz.
 
Schváleno ÚSKVBL (Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv), číslo schválení 088-06/C.
Držitel rozhodnutí o schválení veterinárního přípravku ÚSKVBL: Wild Herbs s.r.o.
Phytovet obsahuje pouze čistě přírodní, bylinné směsi bez přísad. Je určen k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží vašeho zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání. Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav vašeho zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty. Produkty Phytovet jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv).

Parametry

Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Phytovet
Vyprodáno
Vitamíny a léčiva pro psy
1418

Recenze 0