Plyšový medvídek s catnipem Kong Kitten MIX barev Skvělá cena!!!

Méďa Kong Kitten je skvělou hračkou pro zvídavá a energetická koťátka. Podporuje lovecký instinkt, je heboučký a velice atraktivní díky vůni ukryté šanty a navíc, je zcela bezpečné a měkké.

107
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Plyšový medvídek s catnipem Kong Kitten MIX barev Skvělá cena!!!. Cena, koupit hračky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Měkká hračka se šantou jsou skvělou první hračkou pro aktivní koťátka. Podporuje rozvoj motoriky, zaměstnává packy i zuby, vůně šanty podporuje aktivitu. Je bezpečná a zároveň probouzí lovecké instinkty. Vyrobeno z kvalitního a pevného plyše.
 
Medvídek se vyrábí v několika různých bvarevných variantách. Provedení zasíláme dle aktuální skladové zásoby. Děkujeme za pochopení, 
 
Velikost hračky:
7,5 cm
 

Parametry:

Plyšový medvídek s catnipem Kong Kitten MIX barev
Druh hračky myši, zvířátka
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Kong
Kong

Komentáře 0