Popdpůrný rehabilitační postroj je určen pro pomoc s pohybem pejskům, kteří mají problémy s kosterní soustavou, s klouby, neurologickými deficity, s dysplazií kloubů, artrózou atd. Postroj je ušitý z neoprenu, díky tomu je měkký, pevný a komfortní.

Velikost: M
869
done Skladem
Omlouváme se, ale z důvodu dočasného COVID-19 tento produkt nedodáváme .
Navštivte nás prosím později.

Visa Paypal Mastercard Apple Pay

Podpůrné rehabilitační postroje jsou ušity z neoprenu, který se psovi přizpůsobí, ale zároveň je dostatečně pevný a měkký. Další zpevnění je zajištěno nylonovými popruhy. Vzhledem k použitému materiálu jsou postroje pro psy pohodlné, nekrabatí se a díky střihu neomezují jeho přirozené potřeby.

Podpůrný rehabilitační postroj M Velikost (XL, M,..) M

Podpůrné rehabilitační postroje jsou určeny pro psy

  • s problémy kosterní a svalové soustavy
  • s neurologickými deficity a neurologickými následky
  • se střední a těžkou dysplazií kyčelních kloubů
  • s artrózou kloubů nebo spondylózou (výrůstky a srůsty) bederní a hrudní páteře
  • s bolestmi zad z různých příčin
  • zotavující se po operacích páteře, zlomeninách kostí, po operacích kloubů apod.
  • zotavující se po poraněních omezujících pohyblivost

vitamíny a léčiva pro psy Skvělá cena!!!

Variabilní upevnění kolem těla psa je umožněno zapínáním na suché zipy. Majitel může při podpoře psa na kratší vzdálenost a v úvodních fázích rehabilitace použít uši, které jsou součástí postroje. Pro pohodlí majitele je rehabilitační postroj vybaven neoprenovým podložením na suchý zip. Vypodložení umožňuje obě uši umístěné po stranách postroje spojit, takže po puštění drží uši na hřbetu psa a nepřekáží psovi v pohybu, takže pes může mít postroj nasazen po celou dobu procházky v situaci, kdy se již částečně dokáže pohybovat sám a podporu potřebuje jen občas. Vypodložení zároveň slouží jako ochrana majitelovy ruky proti zařezávání při podpoře u těžkých psů.

Součástí rehabilitačního postroje je také přídatné vodítko pro situaci, kdy je již pes schopen absolvovat delší procházky. Toto vodítko se upevní do obou uší a změkčení se přesune do smyčky vodítka. Vodítko je nastavitelné, aby bylo šetrné k majitelovým zádům při zvedání i při pohybu. Podporu psa tímto způsobem můžeme plynule ovlivňovat a přizpůsobovat jeho momentální kondici. Toto vodítko není součástí postrojů ve velikost XL a XXL, jelikož výška psů spadajících do těchto kategorií je dostatečná, aby bylo možné se psem manipulovat pouze pomocí vypodložených uší.

Velikosti podpůrného postroje

 Velikost postroje
 Obvod pasu (+- 5 cm)
 Obvod stehna v tříslech
 S
 41 cm
 max. 26 cm
 M
 54 cm
 max. 35 cm
 L
 70 cm
 max. 44 cm
 XL
 80 cm
 max. 48 cm
 XXL
 93 cm
 max. 58 cm

Parametry

Podpůrný rehabilitační postroj

Sport rehabilitace, cvičení
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Vetcentrum
Typ doplňku zevní a ochranné
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Mohlo by vás také zajímat

979

1 079

759

1 039

Recenze 1