Podpůrný rehabilitační postroj XXL Skvělá cena!!!

Popdpůrný rehabilitační postroj je určen pro pomoc s pohybem pejskům, kteří mají problémy s kosterní soustavou, s klouby, neurologickými deficity, s dysplazií kloubů, artrózou atd. Postroj je ušitý z neoprenu, díky tomu je měkký, pevný a komfortní.
1 305
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Podpůrný rehabilitační postroj XXL Skvělá cena!!!. Cena, koupit vitamíny a léčiva pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Podpůrné rehabilitační postroje jsou určeny pro psy:
 • s problémy kosterní a svalové soustavy
 • s neurologickými deficity a neurologickými následky
 • se střední a těžkou dysplazií kyčelních kloubů
 • s artrózou kloubů nebo spondylózou (výrůstky a srůsty) bederní a hrudní páteře
 • s bolestmi zad z různých příčin
 • zotavující se po operacích páteře, zlomeninách kostí, po operacích kloubů apod.
 • zotavující se po poraněních omezujících pohyblivost
Podpůrné rehabilitační postroje jsou ušity z neoprenu, který se psovi přizpůsobí, ale zároveň je dostatečně pevný a měkký. Další zpevnění je zajištěno nylonovými popruhy. Vzhledem k použitému materiálu jsou postroje pro psy pohodlné, nekrabatí se a díky střihu neomezují jeho přirozené potřeby. Variabilní upevnění kolem těla psa je umožněno zapínáním na suché zipy. Majitel může při podpoře psa na kratší vzdálenost a v úvodních fázích rehabilitace použít uši, které jsou součástí postroje. Pro pohodlí majitele je rehabilitační postroj vybaven neoprenovým podložením na suchý zip. Vypodložení umožňuje obě uši umístěné po stranách postroje spojit, takže po puštění drží uši na hřbetu psa a nepřekáží psovi v pohybu, takže pes může mít postroj nasazen po celou dobu procházky v situaci, kdy se již částečně dokáže pohybovat sám a podporu potřebuje jen občas. Vypodložení zároveň slouží jako ochrana majitelovy ruky proti zařezávání při podpoře u těžkých psů.
Součástí rehabilitačního postroje je také přídatné vodítko pro situaci, kdy je již pes schopen absolvovat delší procházky. Toto vodítko se upevní do obou uší a změkčení se přesune do smyčky vodítka. Vodítko je nastavitelné, aby bylo šetrné k majitelovým zádům při zvedání i při pohybu. Podporu psa tímto způsobem můžeme plynule ovlivňovat a přizpůsobovat jeho momentální kondici. Toto vodítko není součástí postrojů ve velikost XL a XXL, jelikož výška psů spadajících do těchto kategorií je dostatečná, aby bylo možné se psem manipulovat pouze pomocí vypodložených uší.
 
 Velikosti podpůrného postroje:
 Velikost postroje
 Obvod pasu (+- 5 cm)
 Obvod stehna v tříslech
 S
 41 cm
 max. 26 cm
 M
 54 cm
 max. 35 cm
 L
 70 cm
 max. 44 cm
 XL
 80 cm
 max. 48 cm
 XXL
 93 cm
 max. 58 cm

Parametry:

Podpůrný rehabilitační postroj XXL
Sport rehabilitace, cvičení
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Značka Vetcentrum
Typ doplňku zevní a ochranné
Vetcentrum

Komentáře 0