Extrémně lehký postroj Non-stop Ultra pro každodenní aktivity. Vyniká nejen skvělým zpracováním, ale také měkkým vyztužením a zesílením v namáhaných spojích. Na zádech je pevná rukojeť pro možnost držet psa i bez vodítka.

Počet
1 190
done Dostupnost: 2-3 týdny

Postroj Non-stop Ultra XL Skvělá cena!!! Cena, koupit sport se psem v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Postroj Ultra je určený pro každodenní použití. Ideální je pro procházky, venčení a výlety do přírody s vaším čtyřnohým miláčkem. Díky svému designu nezapadne ani ve městě. Postroj pro psy Ultra využívá nejmodernější materiály, díky kterým je pohodlnější a bezpečnější pro psy. Srdcem konstrukce je prodyšná pěna, která skvěle ventiluje a pes se tak méně přehřívá v teplém počasí, je mimořádně lehká, měkká a pro psy pohodlná. Namahané spoje jsou vyztužené extrémně pevným a stabilním hypalonem pro dlouhou životnost.Ultra postroj je nastavitelný kolem krku i kolem hrudníku a díky tomu skvěle padne všem psům. Na zádech je pevná rukojeť pro možnost držet psa i bez vodítka.
3 možnosti připnutí vodítka – jeden na zádech pro tah, jeden pod krkem, který má velmi jemný “protitahací” účinek a jeden v zadní části na břiše, který slouží pro připnutí stopovacího vodítka.
Postroj není vhodný pro náročné aktivity nebo závodní využití.
 
Hlavní přednosti postroje Non-stop Ultra:
  • mimořádně nízká hmotnost
  • komfortní střih
  • možnost přizpůsobení obvodu krku i hrudníku
  • prodyšné materiály
  • několik možností připnutí vodítka
  • zesílení spojů
  • rukojeť na zádech 
Velikosti postroje Non-stop Ultra:
 Velikost postroje
 Obvod hrudníku
 Obvod krku
 XS
 40 - 46 cm
 27 - 38 cm
 S
 44 - 62 cm
 36 - 45 cm
 M
 60 - 82 cm
 43 - 56 cm
 L
 75 - 90 cm
 53 - 75 cm
 XL
 80 - 104 cm
 68 - 88 cm
 

Parametry:

Sport sportovní kynologie
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Velikost psa velký
Značka Non-stop
Typ postroje klasické
Barva žlutá, oranžová
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0