Komfortní polstrovaný postroj Rogz pro psy. Je opatřen reflexními prvky, možností nastavení obvodu krku i hrudníku, dvoubodové uchycení pro vodítko a praktické madlo na zádech - snadno tak pejska přidržíte nebo přizvednete.

Počet
1 349
done Dostupnost: 2-3 týdny

Postroj Rogz Explore XL červený Skvělá cena!!! Cena, koupit postroje pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Komfortní polstrovaný postroj Rogz pro psy zaujme na první pohled! Je opatřen reflexními prvky, možností nastavení obvodu krku i hrudníku, dvoubodové uchycení pro vodítko a praktické madlo na zádech - snadno tak pejska přidržíte nebo přizvednete. Je tedy nejen krásný a pohodlný, ale také funkční. Využijete jej při procházce i při méně náročných sportovních aktivitách.
 
Hlavní přednosti postroje Rogz Explore:
  • vysoce kvalitní zpracování
  • pevné materiály
  • komfortní střih i provedení
  • reflexní prvky
  • dvoubodové uchycení vodítka
  • madlo na zádech
  • nastavení obvodu krku i hrudníku
Velikosti postroje Rogz Explore:
 Velikost postroje
 Obvod hrudníku
Šíře popruhu 
 S
 37-48 cm
 1,6 cm
 M
 43-59 cm
 2 cm
 L
 53-73 cm
 2 cm
 XL
 66-95 cm
 2,5 cm
 

Parametry:

Postroj Rogz Explore XL červený
Velikost balení 200 ÷ 400 g
Velikost psa velký
Značka Rogz
Typ postroje sportovní
Barva červená

V naší prodejně najdete široký výběr kvalitních chovatelských potřeb jako jsou superprémiová krmiva, pamlsky, konzervy, ale i obojky, vodítka, pelíšky, oblečky, hračky, přepravky a spoustu dalších nezbytností. Pravidelně jezdíme po světových výstavách a vybíráme si partnery, od kterých pak pro Vás nakupujeme to nejlepší, co můžete v sortimentu chovatelských potřeb najít.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0