Pro tahouny i pohodáře je ideální volbou postroj Rogz. Velice precizně sešité nylonové popruhy s barevnou nášivkou, sponami umožňujícími přesné nastavení obvodu a kovovým očkem pro připnutí vodítka. Australský postroj, který vydrží mnoho let.

done Dostupnost: 2-3 týdny

Postroj Rogz Fancy Dress Navy Paw S Skvělá cena!!! Cena, koupit postroje pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Rogz je psí značka, která dbá na kvalitu a trvanlivost výrobků. Nejinak je tomu i u postroje Fancy Dress. Precizní zesílené švy vám poskytnou jistotu, že i ten nejtemperamentnější chlupáč se z postroje samovolně nedostane. Postroj je dostatečně pevný a přesto neztrácí nic na krásném vzhledu, funkčnosti ani pohodlí. Obvod krku i hrudníku je nastavitelný. Oblékání je rychlé a snadné díky jedné boční karabině, která má navíc pojistku proti samovolnému rozepnutí (pouze vel. L a XL). 
Postroj z kolekce Navy Paw můžete sladit s obojkem nebo vodítkem ve stejném vzoru. Vzhled vašeho čtyřnohého přítele bude dokonalý!
 
Hlavní přednosti postroje Rogz Fancy Dress:
  • litý připínací kroužek, který se nikdy nerozpojí 
  • velice pevné a odolné materiály (nylon)
  • zesílené švy
  • komfortní střih
  • nastavitelný obvod hrudníku i krku
  • možnost praní v pračce
  • snadné oblékání
 
  Velikost postroje
 Obvod krku 
 Obvod hrudníku
 Šíře popruhu
 S
 20 - 34 cm
 23 - 37 cm
 1,1 cm
 M
 28 - 46 cm
 32 - 52 cm
 1,6 cm
 L
 29 - 64 cm
 45 - 75 cm
 2 cm
 XL
 56 - 95 cm
 60 - 100 cm
 2,5 cm

Parametry:

Velikost balení 0 ÷ 200 g
Velikost psa malý
Značka Rogz
Typ postroje klasické
Barva modrá

V naší prodejně najdete široký výběr kvalitních chovatelských potřeb jako jsou superprémiová krmiva, pamlsky, konzervy, ale i obojky, vodítka, pelíšky, oblečky, hračky, přepravky a spoustu dalších nezbytností. Pravidelně jezdíme po světových výstavách a vybíráme si partnery, od kterých pak pro Vás nakupujeme to nejlepší, co můžete v sortimentu chovatelských potřeb najít.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0