Přední kolo a držadlo k vozíku Trixie 24604 (konverze na běhání)

Sada pro vozíky Trixie, která obsahuje komfortní madlo, přední kolečko a brzdu. Vozík za kolo tak změníte na prostorný kočár, se kterým můžete jít na vycházku i běhat. Ideální pro dlouhé procházky. Určeno pro červeno černé vozíky Trixie.

Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
1 281
 • Zdarma
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • Zdarma
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Payment
Nebo
Platba na dobírku

Přední kolo a držadlo k vozíku Trixie 24604 (konverze na běhání) Skvělá cena!!! Cena, koupit sport se psem v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Sada je velice oblíbena u aktivních lidí, kteří vozík využijí i na podzim a v zimě k běhu či chůzi. Přední kolečko umožňuje skvělou manévrovatelnost předního kola s 360 ° kloubem s parkovací brzdou. Prostorné, pevné a komfortní madlo poskytuje pohodlí a pevné vedení i na nerovném terénu.Sada je vhodná pro všechny červeno černé vozíky za kolo Trixie.
 
Sada obsahuje:
 • přední kolo s otočným kloubem
 • komfortní madlo
 • brzdu zadního kola

Parametry:

Přední kolo a držadlo k vozíku Trixie 24604 (konverze na běhání)
Sport běh a chůze se psem
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka TRIXIE

Many of our product lines are developed, inspected and tested in house by specialists. It goes without saying that our products have the highest quality, and we consider any complaints carefully as well. While our state-of-the-art logistics services ensure fast delivery capacity, our highly motivated employees stand for customer-oriented service.

Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Komentáře 0