Přívěsek proti klíšťatům a blechám Skvělá cena!!!

 •  vyrobeno v Itálii
 •  vysoká kvalita
599
Barva
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Přívěsek proti klíšťatům a blechám Skvělá cena!!!. Cena, koupit elektronika pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Ultrazvukový přívěsek na obojek pro ochranu psů a koček před blechami a klíšťaty. Netoxické – péče bez použití chemikálií.

Účinnost doložena výzkumnou studií. Vyrobeno v Itálii.

Lehké a na nošení pohodlné ultrazvukové zařízení ZeroBugs je ideálním, netoxickým a ekologickým řešením pro ochranu Vašich domácích mazlíčků před blechami a klíšťaty. Zabraňuje a potlačuje přítomnost klíšťat a blech bez použití potenciálně škodlivých chemikálií. Toto zařízení je ideální pro zvířata, která přicházejí do styku s dětmi.

ZeroBugs funguje tak, že vydává ultrazvukové vlny (mechanické zvukové vlny), které jsou zcela bezpečné pro lidi a domácí zvířata (dokonce i pro uživatele kardiostimulátoru nebo jiných zdravotnických zařízení). ZeroBugs je efektivní v dosahu až 1,5 metru. Výdrž nevyměnitelné baterie po aktivaci zařízení je až 10 měsíců. Zařízení obsahuje testovací tlačítko a LED kontrolku.

Vysílané ultrazvukové vlny ovlivňují nervové systémy klíšťat a blech. Jsou rušivé natolik, že jsou nuceni opustit hostitele a současně nejsou schopni nového útoku. Skutečně ekologické řešení, které nemá žádné kontraindikace, protože nepoužívá žádné potenciálně škodlivé chemikálie.

Účinnost těchto systémů byla testována ve vědecké laboratoři italské univerzity Camerino, která potvrdila jejich úspěch při boji proti škůdcům a parazitům a jejich absolutní bezpečnost pro lidi a domácí zvířata. Výzkum byl realizován na 45 psech různé rasy, pohlaví a věku. „Zařízení ZeroBugs se ukázalo jako mimořádně účinné v boji proti zamoření klíšťat a blech různých rodů a druhů a také v zabránění parazitům napadnout hostitele,” uvádí studie.

Přívěsek je voděodolný s certifikací IP13. To znamená, že mu nevadí vlhkost nebo sprcha vody, pobyt pod vodou mu však nesvědčí.

Nejčastější dotazy

 1. Jak dlouho přívesek psa chrání před klíšťaty a blechami? Zařízení je funkční po dobu 10 – 12 měsíců od jeho aktivace. Poté je potřeba zakoupit nový přívěsek, baterie není vyměnitelná. Maximální účinnosti je dosaženo po 2 týdnech od aktivace zařízení.
 2. Psi mají velice citlivý sluch. Je přívěsek pro psy a kočky bezpečný? Ultrazvukové vlny, které vydává zařízení, jsou pro psi i kočky neslyšitelné. Zařízení je bezpečné i pro nemocná zvířata, štěňata a koťata. Zařízení je hypoalergenní a netoxické.
 3. Je přívěsek vhodný pro i pro velké psy? Zařízení je možné použít s malými, středními i velkými psi.
 4. Je přívěsek voděodolný? Přívěsek je voděodolný s certifikací IP13. To znamená, že mu nevadí vlhkost nebo sprcha vody, pobyt pod vodou mu však nesvědčí.
Velikost
4 x 3 cm

Komentáře 2