Pussy Deluxe salámek Chicken with seafood 100 g

Kód: SPWM-5390004

Pussy Deluxe je šťavnatý, želé masový salámek pro extra mlsné kočky. Většinu složení tvoří kuřecí maso doplněné sleděm, chobotničkou a dýní. Je skvělý i pro citlivé jedince, je zcela bez lepku a přírodní.

Počet
9x9x nabízí 30 dní od obdržení vložek bez otázek.
V ČR nabízíme také dopravu zdarma a vrácení zdarma. Pokud se vám produkt nevejde do obuvi, rádi jej vyměníme.
Vložky 9x9x předefinují, co může být vložka, a chceme, abyste to cítili sami!
done Dostupný (Česká republika)
43
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Nebo
Platba na dobírku

Pussy Deluxe salámek Chicken with seafood 100 g Skvělá cena!!! Cena, koupit kapsičky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Kočky jsou mlsná a vybíravá stvoření. Co ale skutečně milují, najdou v salámcích Pussy Deluxe. Jsou měkké, šťavnaté, přírodní a plné lahodného masa. Balení po 100 g je praktické, fóliový obal se snadno otevírá a samotný salámek se pak skvěle porcuje dle potřeby.

Složení: 91,5 % kuře, ryba a mořské plody (z toho 29,5 % kuřecího masa s kůží, 12,3 % atlantický sleď, 10 % chobotnice, 9 % kuřecí játra, 7 % kuřecí srdce, 6 % kuřecí krk, 6 % kuřecí žaludek, 5 % štikozubec, 4,3 % kuřecí krev, 2,5 % kuřecí ledviny), 5 % dýně, 2,4 % pivovarské kvasnice společně s práškem z vaječných skořápek (0,5 %), mořská sůl (0,3 %), taurin (0,15 %), krill olej (0,1 %) a přírodní tokoferol (vitamin E).

Jakostní znaky: Hrubý protein 13,1 %, surový tuk 10,2 %, surový popel 2,1 %, surová vláknina 0,5 %, vlhkost 72,5 %

Aditiva: Taurin 0,15 %

Parametry:

Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka MeatLove
Kvalita superprémiové
Určení běžná aktivita; bezobilné
Stáří kočky dospělá kočka
Výměna & vrácení zboží

Ukaždého výrobku uvádíme tabulku velikostí, a vy tak můžete snadno vybrat vhodnou variantu. Přesto se může stát, že obojek nebo jiný výrobek nebude sedět tak, jak jste si představovali. Nebojte se, na všechny případy jsme připraveni. Můžete počítat s tím, že vám vždy vyjdeme vstříc.

Zákazníkům poskytujeme nadstandardní zákaznický servis a v každé situaci jsme odhodláni najít řešení, se kterým budete spokojeni. Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Služba Snadná výměna

Výměna za jinou velikost je teď hračka. Připravili jsme službu Snadná výměna, díky které nemusíte vyhledat nejbližší poštu, abyste zboží odeslali zpět. Jakmile spolu vybereme novou vhodnou velikost, pošleme k vám kurýra, který vám doveze nové zboží a zároveň si vyzvedne původní balíček. Kurýr vám také přinese nový štítek, který nalepíte na vracející se balíček. Službu Snadná výměna můžete využít po celém Česku.

Cena: 99 Kč

Výměna zboží & Vrácení bez udání důvodu

Nevyhovuje vám velikost nebo se vám snad produkt nelíbí? I když nás to velice mrzí, i na tuto situaci jsme připraveni. Pokud chcete zboží vyměnit, co nejdříve nás neváhejte kontaktovat. Zboží můžete také vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od jeho doručení. Abychom zásilku přijmuli zpět, je nutné, aby bylo zboží nepoužité, nepoškozené a ideálně také v originálním obalu.

Reklamace

V 9X9X je pro nás kvalita nabízeného zboží prvořadá. Naše zboží podléhá několikanásobné kontrole – jak na straně výrobce, tak na straně prodejce. I přesto se může stát, že nám něco unikne. V takovém případě kontaktujte náš zákaznický servis a zboží odešlete na naši adresu. Na vyřízení reklamace máme zákonnou lhůtu 30 pracovních dní, ale budeme se snažit vše maximálně urychlit.

Mohlo by vás také zajímat

skvělá cena!

Cena 43
Pussy Deluxe je šťavnatý, želé masový salámek pro extra mlsné kočky. Většinu složení tvoří králičí maso doplněné kachnou a lososem. Je skvělý i pro citlivé...

skvělá cena!

Cena 43
Pussy Deluxe je šťavnatý, želé masový salámek pro extra mlsné kočky. Většinu složení tvoří hovězí maso doplněné vajíčky, krill olejem a pohankou. Je skvělý...

skvělá cena!

Cena 43
Pussy Deluxe je šťavnatý, želé masový salámek pro extra mlsné kočky. Většinu složení tvoří kuřecí maso doplněné tuňákem, cuketou a kvasnicemi. Je skvělý i...

skvělá cena!

Cena 43
Pussy Deluxe je šťavnatý, želé masový salámek pro extra mlsné kočky. Většinu složení tvoří kuřecí maso doplněné karotkou, chia semínky a olejem z lososa. Je...

skvělá cena!

Cena 43
Pussy Deluxe je šťavnatý, želé masový salámek pro extra mlsné kočky. Většinu složení tvoří jehněčí maso doplněné vajíčky a svěžím tvarohem. Je skvělý i pro...

Komentáře 0