Royal Canin kapsička Mini Puppy 12 x 85 g Skvělá cena!!!

Royal Canin Mini Puppy kapsičky jsou určené speciálně štěňatům malých plemen do věku 10 měsíců. Masové kousky jsou měkké, v chutné omáčce, snadno se přijímají. Jsou ideální pro kombinaci s granulovaným krmivem Royal Canin Mini Puppy.

277
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Royal Canin kapsička Mini Puppy 12 x 85 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit masové konzervy a kapsičky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Royal Canin Mini Puppy kapsičky jsou určené speciálně štěňatům malých plemen do věku 10 měsíců. Masové kousky jsou měkké, v chutné omáčce, snadno se přijímají. Jsou ideální pro kombinaci s granulovaným krmivem Royal Canin Mini Puppy. Kapsičky se snadno otevírají, jsou dobře přenosné a vedle krmiva obsahují i mnoho vody, štěně tak při krmení zárvoveň pije.
 
Složení:
Maso vedlejší produkty z masa, obiloviny, vedlejší produkty rostlinné výroby, oleje a tuky, minerální látky, kvasnice, cukr
 
Nutriční přísady:
Vitamín D3 (140 IE/kg), železo [E1] (5 mg/kg), jód [E2] (0,3 mg/kg), měď [E4] (2,4 mg/kg), mangan [E5] (1,6 mg/kg), zinek [E6] (16 mg/kg)
 
Technologické přísady:
Klinoptilolit sedimentárního původu
 
Analytické složky:
bílkovina 8.0 %, tuk 6.0 %, vláknina 1.0 %, popel/popelovina 2.0 %, vlhkost 79.0 %, vitamín E (tokoferol)150.0 mg 
 

Parametry:

Royal Canin kapsička Mini Puppy 12 x 85 g
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Royal Canin
Velikost psa malý
Výhodné balení ano
Určení běžná aktivita
Kvalita prémiové
Stáří psa štěně
Royal Canin

Komentáře 0