Royal Canin kapsička Sterilised Loaf 12 x 85 g Skvělá cena!!!

Royal Canin Sterilised Loaf je krmivo ve formě pěny. Svým složením je určené kastrovaným kočkám, kterým pomáhá předejít vzniku nadváhy, dodává jim s krmivem i vodu a podporuje zdraví močových cest.

361
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Royal Canin kapsička Sterilised Loaf 12 x 85 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit kapsičky pro kočky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Royal Canin Sterilised Loaf je krmivo ve formě pěny. Svým složením je určené kastrovaným kočkám, kterým pomáhá předejít vzniku nadváhy, dodává jim s krmivem i vodu a podporuje zdraví močových cest. Kapsičky jsou praktické, dají se snadno převážet i dávkovat.
 
SloženíMaso a vnitřnosti, rostlinné složky, obiloviny, rostlinné bílkoviny, minerální látky, cukrNutriční přísady:Vitamín D3 (190 IE/kg), železo [E1] (4 mg/kg), jód [E2] (0,46 mg/kg), měď [E4] (3,7 mg/kg), mangan [E5] (1,2 mg/kg), zinek [E6] (12 mg/kg)
 
Technologické přísady:Klinoptilolit sedimentárního původu (0,2 g/kg)
 
Analytické složkybílkovina 10,8 %, tuk 2,4 %, vláknina 1,6 %, popel/popelovina 1.6 %, vlhkost 81.0 % 
 

Parametry:

Royal Canin kapsička Sterilised Loaf 12 x 85 g
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Výhodné balení ano
Značka Royal Canin
Kvalita prémiové
Určení kastrace
Stáří kočky dospělá kočka
Royal Canin

Komentáře 0