Royal Canin kapsička Urban Adult Dog 10 x 150 g Skvělá cena!!!

Royal Canin Urban je speciální řada vlhkého krmiva, která je určena především pejskům žijícím v městském prostředí. Krmivo obsahuje spiciální směs antioxidantů, které pomáhají odbourat nepříznivé dopady znečištěného ovzduší na organismus psa.

482
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Royal Canin kapsička Urban Adult Dog 10 x 150 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit masové konzervy a kapsičky pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Městští psi mohou být vystaveni znečištěnému prostředí, které může působit oxidační stres. Krmivo Urban Life Adult obsahuje jedinečnou směs antioxidantů známých pro svůj příznivý vliv. Krmivo rovněž obsahuje speciální živiny z ryb. Pomáhá udržovat zdraví městských psů, kteří zažívají intenzivní situace: přelidněné chodníky, hlučná veřejná prostranství a hustý provoz. Zastoupení živin a obsah energie v krmivu je navržen tak, aby pomohl psovi zůstat v dobrém zdravotním stavu v rušném městském prostředí. Složení obsahuje živiny potřebné k dobrému fungování mozku.
 
Složení:
masné a živočišné deriváty, obiloviny, výtažky z rostlinných bílkovin, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, minerály, ryby a deriváty ryb, různé cukry, kvasinky.
 
Doplňkové látky:Železo 12 mg, E2 (jod) 0,35 mg, E4 (měď) 2,8 mg, E5 (mangan) 3,7 mg, E6 (zinek) 37 mg
 
Technologické přísady:
klinoptilolit sedimentárního původu: 2 g
 
Analytické složky:
Bílkoviny 7,5 %, obsah tuku 5 %, surový popel 1,4 %, vláknina 1 %, vlhkost 79 %
 

Parametry:

Royal Canin kapsička Urban Adult Dog 10 x 150 g
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Royal Canin
Velikost psa malý; střední; velký
Výhodné balení ano
Určení běžná aktivita
Kvalita prémiové
Stáří psa dospělý pes
Royal Canin

Komentáře 0