Royal Canin SHN Mini Urinary Care 3 kg Skvělá cena!!!

Mrňousci náchylní k citlivému močovému ústrojí potřebují speciální krmivo. Takovým je právě Royal Canin Mini Urinary Care, které nutí pejska pít více vody a tím pádem dochází k vyšší četnosti proplachování a vyprazdňování močového měchýře a vyššímu ředění moči.

615
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Royal Canin SHN Mini Urinary Care 3 kg Skvělá cena!!!. Cena, koupit granule pro psy v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Močové cesty jsou pro psy častým problémem. Pokud váš pes nepije dostatek vody, může být jeho moč příliš koncentrovaná. Minerály v moči pak mohou vytvářet krystaly, a nakonec vést ke vzniku bolestivých kamenů. Přizpůsobení výživy vašeho psa může pomoci močové cesty chránit a snížit riziko tvorby kamenů.Krmivo Royal Canin Urinary Care Mini je vhodné pro psy s hmotností do 10 kg, kteří jsou náchylní k citlivému močovému ústrojí. Tyto granule pro psy s ledvinovými problémy jsou speciálně vyvinuty tak, aby váš pes vypil více vody. Voda navíc má dvojí efekt. Zaprvé proplachuje močový měchýř psa. Zadruhé ředí moč, a tím vytváří méně příznivé prostředí pro tvorbu krystalů a kamenů 
 
Složení:
Kukuřičná moučka, dehydratované kuřecí proteiny, živočišné tuky, rýže, hydrolyzované živočišné proteiny, izolát rostlinných proteinů*, pšenice, kukuřice, kukuřičný gluten, dužina z čekanky, minerální látky, sušená vaječná hmota, rostlinná vláknina, sušená celulóza, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).  *L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
 
 
Analytické složky: 
Protein 27 %, obsah tuku 16 %, hrubá vláknina 2,5 %
 
Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A: 15500 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (železo): 54 mg, E2 (jód): 4,8 mg, E4 (měď): 13 mg, E5 (mangan): 60 mg, E6 (zinek): 137 mg, E8 (selen): 0,09 mg
Konzervanty - Antioxidanty
 

Parametry:

Royal Canin SHN Mini Urinary Care 3 kg
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg; 3 ÷ 10 kg
Značka Royal Canin
Velikost psa malý
Stáří psa dospělý pes
Určení specifické potřeby
Kvalita prémiové
Receptura mix
Royal Canin

Komentáře 0