Trixie Nemecká značka Nemecká značka Trixie

Sáčky do kočičích toalet usnadňují čištění toalet. Fungují podobně jako sáčky do odpadkových košů - položte sáček na dno toalety, přehněte přes okraje a nasypte kočkolit. Když budete chtít kočkolit odstranit, jednoduše ho vyjmete v sáčku a zavážete.

Plný popis

48

Vrácení a výměna

Bezplatné vrácení zboží.
Výměna / vrácení zboží do 14 dní.

Sáčky do kočičích toalet usnadňují čištění toalet. Fungují podobně jako sáčky do odpadkových košů - položte sáček na dno toalety, přehněte přes okraje a nasypte kočkolit. Když budete chtít kočkolit odstranit, jednoduše ho vyjmete v sáčku a zavážete. Velmi hygienické řešení. K dostání ve dvou velikostech. Tato velikost je vhodná pro toalety o velikosti okrajů 48 x 37 cm. K dostání také velikost sáčků pro toalety 59 x 46 cm. Balení obsahuje 10 ks sáčků.

Parametry

Sáčky pro kočičí WC 48x37

Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka TRIXIE
Pet
pro kočku
Vyprodáno
Kočky Toalety a lopatky pro kočky Filtry do toalet, sáčky do WC pro kočky
7214

Mnoho z našich produktových řad je vyvíjeno, kontrolováno a testováno vlastními specialisty. Je samozřejmé, že naše výrobky mají nejvyšší kvalitu, a případné stížnosti také pečlivě zvažujeme. Zatímco naše nejmodernější logistické služby zajišťují rychlou dodací kapacitu, naši vysoce motivovaní zaměstnanci představují zákaznicky orientované služby.

Hodnocení zákazníků 0

Filtry do toalet, sáčky do WC pro kočky