Tetra dekorativní rostlina Hygrophila S Skvělá cena!!!

Nádherná a věrná napodobenina akvarijní rostliny Tetra Hygrophila. Je barevně stálá, zcela bezpečná, velice hezká a oblíbená pro svůj skvělý vzhled. Poskytuje skvělé útočiště při vytírání ryb. Doporučujeme zakoupit více kusů různých velikostí, získáte tak skutečně úchvatné zátiší.

61
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tetra dekorativní rostlina Hygrophila S Skvělá cena!!!. Cena, koupit dekorace do akvária v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Nádherná a věrná napodobenina akvarijní rostliny Tetra Hygrophila. Je barevně stálá, zcela bezpečná, velice hezká a oblíbená pro svůj skvělý vzhled. Poskytuje skvělé útočiště při vytírání ryb. Doporučujeme zakoupit více kusů různých velikostí, získáte tak skutečně úchvatné zátiší. Rostlina má pevnou kořenovou základnu, velice dobře se tak usazuje do dna a drží, kde má. Velikost:15 cm

Parametry:

Tetra dekorativní rostlina Hygrophila S
Druh dekorace rostliny
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tetra
Tetra

Komentáře 0