Tetra gelová pochoutka FreshDelica Brine Shrimps 80 g Skvělá cena!!!

Exkluzivní patentovaná gelová pochoutka Tetra pro všechny druhy akvarijních rybek. Obsahuje krevetky a je obohaceno vitaminy a dalšími živinami. Pro zdravé zábavné krmení a vzájemnou interakci s rybami. Navíc, vždy budete mít čisté a suché ruce. Krmivo nekalí vodu.

216
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tetra gelová pochoutka FreshDelica Brine Shrimps 80 g Skvělá cena!!!. Cena, koupit krmení pro akvarijní rybičky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Gelové krmivo obsahuje přírodní vodní živočichy doplněné o vitamíny a živiny. Pro zdravé zábavné krmení a vzájemnou interakci s rybami. Vyznačuje se čerstvou přirozenou chutí, aby ho ryby co nejlépe přijímaly. Praktické gelové krmivo umožňuje cílené krmení, sterilní balení bez choroboplodných zárodků. Obsahuje až dvakrát více živin než mražené krmivo. Lze uchovávat až tři roky při pokojové teplotě.Gelové krmivo nekalí a neznečišťuje vodu, rybami je velice dobře přijímáno. Je obohaceno o olej z tuňáka, neobsahuje konzervanty a je velice vhodné i pro mořské ryby.
 
Balení: 80 g
 
 

Parametry:

Tetra gelová pochoutka FreshDelica Brine Shrimps 80 g
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tetra
Tetra

Komentáře 0