Tetra Pond Colour Sticks 10 l Skvělá cena!!!

Máte na zahradě jezírko s rybkami? Chcete pro ně kompletní a chutné krmivo, které plave na hladině a zvýrazní jejich zbarvení? Tetra Pond Colour Stick je tedy ideálním a moderním krmivem, které si vaše rybky zamilují. Obsažené karotenoidy přirozeně zvyšují živost barev červených, žlutých a oranžových pigmentů.

869
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tetra Pond Colour Sticks 10 l Skvělá cena!!!. Cena, koupit zahradní jezírka v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kompletní plovoucí krmivo pro jasně zbarvené ryby v zahradním jezírku. Živiny, minerály, stopové prvky, vitamíny a rovněž i karotenoidy poskytují vyváženou výživu a podporují živé zbarvení.
Tetra Pond Colour Sticks pro všechny druhy jasně zbarvených ryb v zahradním jezírku. Při pravidelném krmení jsou výsledky vidět už za několik týdnů. Rybky jsou vitálnější, pestřeji zbarvené a aktivní. Lehce stravitelné díky vysokému obsahu kvalitních a potřebných živin.
 
Krmný návod:krmte 2-3 x denně tolik, kolik ryby stačí spotřebovat během několika minut.
 
Složení:vedlejší výrobky rostlinného původu, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, kvasnice.
 
Jakostní znaky:hrubé proteiny 31 %, vlhkost 7 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubé popeloviny 7 %, hrubá vláknina 2 %, vitamín A 28500 m.j./ kg, vitamín D3 1780 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 190 m.j./ kg.  
 
Balení:
10 l 

Parametry:

Tetra Pond Colour Sticks 10 l
Velikost balení 0,9 ÷ 3 kg
Značka Tetra
Do jezírka krmiva
Tetra

Komentáře 0