Tetra RedParrot 250 ml Skvělá cena!!!

Tetra RedParrot je speciální krmivo pro cichildy papouščí a jiné velké červené tropické ryby. Krmivo výrazně přispívá k sytě červenému zbarvení. Forma granulek se dobře přijímá a neznečišťuje vodu.

133
Počet
VKTRY Gear offers a no-questions asked 30 day from the time you receive your insoles. In the US we also offer free shipping and free returns. We are happy to exchange the product if it does not fit in your footwear. VKTRY Insoles redefine what an insole can be and we want you to feel it for yourself!
Dostupný: Česká republika
 • 79 Kč
  Česká pošta

  3-5 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Kuriér

  2-4 pracovních dnů

 • 89 Kč
  DPD Pickup

  2-4 pracovních dnů

 • 59 Kč
  Balík na pobočku Zásilkovny

  3-5 pracovních dnů

Tetra RedParrot 250 ml Skvělá cena!!!. Cena, koupit krmení pro akvarijní rybičky v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě.

Platba na dobírku
Nebo
Payment

Popis

Kompletní krmivo pro velké tropické rybky s červeným zbarvením. Praktické provedení ve formě granulek, které nekalí vodu a dobře se přijímají.
 
Krmný návod:
krmte 2-3 x denně pouze takovým množstvím, které ryby mohou sníst během několika málo minut.
 
Složení:
obiloviny, výtažky zeleninových bílkovin, ryby a vedlejší rybí produkty, krmné kvasnice, měkkýši a korýši, oleje a tuky, minerální látky, řasy, lecitin
 
Jakostní znaky:
hrubé proteiny 42 %, vlhkost 9 %, hrubé oleje a tuky 8 %, hrubé popeloviny 7 %, hrubá vláknina 2 %, vitamin A 29460 m.j./ kg, vitamin D3 1840 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 609 mg / kg, L-ascorbyl-2- polyfosforečnan 560 mg / kg.
 

Parametry:

Tetra RedParrot 250 ml
Velikost balení 0 ÷ 200 g
Značka Tetra
Tetra

Komentáře 0